Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Második esküvőre milyen ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második esküvőre milyen ruhát lehet, vagy illik felvenni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Hagyományos menyasszonyi ruhát semmiképpen sem, de gyakorlatilag bármilyen elegáns alkalmi ruhát felvehetsz.
2010. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Most őszintén, mi van akkor, ha hagyományos fehér mennyassonyi ruhát vesz fel az ember lánya?

Mi történik???

2010. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem történik semmi, csak egyszerűen kinevetik!
2010. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Na arról is megvan a véleményem aki a másikon ilyesmiért nevet.


[link] valami ilyesmiben pl.

[link] alulról az 5.

Ezek a báli ruha jellegű ruhák. Fehéret szeretnél hát azt, én spec nem vennék fel, mert nem szeretem.


Választhatsz olyat mint a második lint alulról 7. zöld ruha fazonra, vagy valami rövid ruhát, esetleg kosztümöt.

2010. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Én simán felvennék hagyományos ruhát, ha azt szeretnék. Ne foglalkozz másokkal, amit te szeretnél, azt vedd fel! Aki szeret, az nem fog ilyennel foglalkozni, hogy nem illik, hanem azt nézik, hogy boldog vagy, hozzá mész életed szerelméhez, a te napodon azt viselhetsz, amit csak akarsz.
2010. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Na, a lenti linken az első képeken látható, illetve a 36-tól 41-es képeken látható ruhákat el tudom képzelni,de az alkalmi ruhák között is vannak gyönyörűek. Hagyományos ruhát én biztosan nem vennék fel.
2010. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Épp csak a link maradt le:


[link]

2010. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én egy A-vonalú fehér ruhát vennék fel, sima egyszerű, semmi cicoma.
2010. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyet LEHET, fehéret nem illik.
2010. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor ekrü? Tört fehér?
2010. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!