Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire szokás az esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szokás az esküvőn?

Figyelt kérdés

A mulatós zene? Fiatalabbak és idősebbek jelenléténél?

A párom nem igazán akar, de a többiek szerint esküvői mulatás nem igazi nélküle. Na nem magyar nótára gondolunk hanem ezek a mai feldolgozásokra. (Pl mc hawer stb.)

Köszönöm a válaszokat. Persze más zenéket is fogunk adni.


2010. máj. 5. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem nagyon szokás. Ilyenről még nem is hallottam. Mert az csak egy dolog, hogy jön egy "zenekar" és azok elénekelnek mindent, de ilyen stílusút még nem hallottam esküvőn.
2010. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, amikre te gondolsz, mint az mc hawer meg gondolom bunyós pityu és hasonlók, nagyon gagyi. Az idősebbek nem értékelik, a fiatalok meg ha normális a zenei ízlésük, nem is ismerik. Vannak ezek a tipikus lagzis nóták, mint pl. a Lakodalom van a mi utcánkba, ezek zenekar által nagyon jók, de ilyen felturbózott, diszkósított változatban nagyon gáz.

Mi gondoltuk, hogy csak poénból meghívjuk a Szinti boy-t, neki biztos nagy sikere lenne.

2010. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokás, de nem feldolgozást, az nagyon gagyi. És persze nem az egész esküvőn, hanem módjával. Ha zenekart hívtok, az kb. tudja az arányokat.
2010. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Feldolgozást NE!

A legszebb az élő mulatós zene. Igazi vidéki lagzis.

2010. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi nagyon ellene voltunk a mulatós zenének, de végülis cigány zenekart hívtunk, életemben még olyan jót nem buliztam, mint a lagzinkon:) Olyan buli volt, a végén mindenki mezitláb táncolt, a vőfély azóta is ezt meséli mindenkinek:)
2010. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem hogy amit ti szeretnétek!De nagyon fontos hogy vegyétek figyelembe hogy a társaság zömmel mire van hangolódva mi tavaly voltunk olyan lagziba ahol mindenki zömmel a mulatóst szerettte de nem ilyen jellegű zene volt na mondanom sem kell az egész lagz nagyon rosszul sült l!mindenki ült állt egyik helyről a másikra nagyon fontos!Egy jó zenész minden féle stílusu zenét tud játszani és figyeli a hangulatot és a szerint játszik!és mikor lesz a nagy nap?
2010. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!