Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pillangóröptetés esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pillangóröptetés esküvőn?

Figyelt kérdés
Hallottatok már ilyenről? Mit gondoltok róla? Voltatok már olyan esküvőn, ahol csináltak ilyet? Jó program egy esküvőre?
2010. ápr. 29. 18:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Én azt hallottam hogy elég gyakran nem repülnek el,és nagyon érzékenyek a hőmérsékletre.

Talán 2 db fehér galamp jobb,és olcsobb is.

2010. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de a "Két pasi meg egy kicsi" c. sorozat jutott eszembe, amikor a két pasi anyja házasodik és lepkét eregetnek. Ott az volt a poén, hogy közben a nagy Kék éghez tértek a lepkék (avagy elpusztult az összes) és leestek, mint a falevél. Jó pénzért biztos lehet, csak gyorsan és időben ;))
2010. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül? Nem úgy kell magamnak fogni őket?
2010. ápr. 29. 18:43
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

A pillangók 20 C alatt nem repülnek.Programnak nem nevezném,hisz kb 2 perc és vége és rajtatokon kívül senki nem tud benne részt venni.Szimbolikus és szép,de annyira nem dobja meg a hangulatot,mintha a vendégeket is bevonnád valamibe.Pl seprűtánc

Egyébként voltam olyan esküvőn ahol lufit eregettek,a madzagra pedig felkötöttek egy képeslapot,felbélyegezve és azt írták rá,hogy aki megtalálja küldje vissza.Több száz km-ről kaptak vissza egyet. :)

2010. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Jól hangzik, de a pillangó valóban hőmérséklet-érzékeny, és ha a por megsérül a szárnyán,(érintéstől) akkor elpusztul. :(

A lufis-képeslapos nagyon aranyos, romantikus-jó ötlet! :)))

2010. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Én is inkább a galambra vagy a képeslapra szavaznék. a pillangók olyan kis törékenyek és valószínűleg el is pusztulnak közben vagy utánna...
2010. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem esküvőn hanem valami bálon próbálkoztak ilyennel de a lepkék nem repültek úgy ahogy akarták. Célbavettek pár embert akik megijedtek tőlük. Katasztrófa volt. Szerintem ez nagyon rossz ötlet.
2010. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Inkább galamb, de az a lufis se rossz ötlet
2010. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Ez a legteljesebb mértékben állatkínzás!

Azért, hogy ti jól érezzétek magatokat, pusztuljon el pár pillangó?!

2010. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Mi jogotok van kioltani az állatok életét?
2010. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!