Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki kísérjen az esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kísérjen az esküvőn?

Figyelt kérdés
Polgári esküvőnk lesz, de az édesapám is és a mostoha apám is ott lesz! Egyikért sem kifejezetten rajongok, tehát nem szeretném, ha bármelyikük kísérne. Bemehetek egyedül is, vagy barát is kísérhet?
2016. szept. 2. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Polgárira a vőlegény szokta bekísérni a menyasszonyt.
2016. szept. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát tulajdonképpen elég zűrzavaros a dolog. Fél polgári lesz. Mert egy hagyományőrző esküvőt szeretnénk a XVII. sz. szokásai szerint. Ott meg tulajdonképpen magát a vőlegényt is az apa választotta.
2016. szept. 2. 07:43
 3/11 H_Vivien ***** válasza:
100%
Nekem csak polgári esküvőm volt, természetes volt, hogy Apukám kísér. De szerintem nincs szabály erre, ha akarsz mehetsz egyedül is. Nekünk elég rendhagyó volt az esküvőnk, de senki nem szólt érte :) A miénk volt, úgy csináltuk, ahogy mi szerettük volna :)
2016. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? félpolgári? az milyen? Szerintem ha egyiket sem szeretnéd akkor vonuljatok be ketten a vőlegénnyel. (De ha mindenképp apával kell bevonulni akkor szerintem az édesapádat kérd meg)
2016. szept. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3as leírnád nekem milyen volt az esküvőd?:)
2016. szept. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Polgárira a pár együtt vonul be, de mindegy....
2016. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Nincs olyan hogy félpolgári.

A jelenlegi tv-ek szerint anyakönyvvezető elött kell nyilatkoznotok, aláirni. Akkor érvényes a házasság. Hogy milyen körülmények között, mire tudjátok rávenni az anyakönyvvezetőt az más kérdés.

2016. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6# ki mondja? Azzal vonul be mindenki akivel akar. Mi a szülökkel akartunk. Férjem az anyukájával, én pedig apukámmal. Templomi nem volt mert nem vagyunk vallásosak.
2016. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha van idősebb fiútestvéred, akkor esetleg ő is kisérhet. Esetleg a keresztapád. És még az esküvői tanúkat lehetne megkérni. De ezt célszerű "egyensúlyban" tenni a vőlegény kisérőjével. Erősen gondold át, mert nagy sértődések lehetnek belőle.
2016. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezen én is fönnakadtam....fél polgári:) aha, szóval ilyen nincs! Van a polgári házasságkötés, (az egyetlen Magyarországon, ami hivatalossá teszi a házasságot) és hogy ahhoz milyen jelmezt vesztek föl, az már a ti dolgotok.

De légy erős, még a múltszázad elején is a szülök választották gyermekeiknek a házastársukat, kivétel azoknak, akik a maguk kenyerén éltek, tehát ezért nem kell maskarába öltözködni.

2016. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!