Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiből jönne ki egy 60 fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiből jönne ki egy 60 fős esküvő?

Figyelt kérdés

jövő májusban lesz az esküvő nem vagyok tisztában az árakkal,még nem is voltam esküvőn nem tudom hogyan zajlik,de nem lesz nálunk lagzi csak egy vacsora ,templomi meg polgári

persze szép fehér ruhám lesz de csak valami egyszerű!


2008. szept. 29. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Nekünk pont 3 hónapja volt, 200 fő és 1 m Ft ből megvolt,

A Bevétel pénzkérés nélkül 1.5 m Ft :)


Remélem hasznos információ

2008. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Folytatom, :) tehát ha 200 Fő 1m Ft akkor 60 fő kb 250 000 Ft :).
2008. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekünk is májusba lesz az esküvönk,eddig amit összeszámoltunk az 750.000.-!!!ebbe csak az étel ital,menyasszony-völegény ruha van benne!!!Szerintem 1millió biztos lesz!!Aki kitudja hozni 500.000.-ból az nekem is adhatna tanácsot:)

2008. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

tyűha köszi a válaszokat ,az a 60 fő gyarapodott 90 főre:D

és kicsit előrébb is hoztuk mert lehet hogy májusban már nagy lesz a pocim,már megvan minden csak a zenészeket kell

még meghallgatni,nagyon szép esküvő lesz bár sokan leszünk de szerintem így is nagyon jól fogjuk magunkat érzeni!

aranyosak vagytok hogy ennyi választ kaptam mindenkinek sok bolddogságot !

2008. okt. 27. 11:11
 15/15 anonim ***** válasza:
kaptam pénzkérős meghívót, de nagyon távoli ismerősök voltunk, nagyon gusztustalannak éreztem, így semmit nem kapott tőlünk!
2008. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!