Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiből jönne ki egy 60 fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiből jönne ki egy 60 fős esküvő?

Figyelt kérdés

jövő májusban lesz az esküvő nem vagyok tisztában az árakkal,még nem is voltam esküvőn nem tudom hogyan zajlik,de nem lesz nálunk lagzi csak egy vacsora ,templomi meg polgári

persze szép fehér ruhám lesz de csak valami egyszerű!


2008. szept. 29. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok mindentől függ! Sokat lehet spórolni a meghívón, ruhán(ha varratod)meg hogy milyen éttermet választotok!Mert ha lehet bevinni sütit meg piát akkor azon is lehet spórolni! Mi is hatvanan voltunk tavaly,nekünk 500.000.- volt, de mindenkitől pénzt kértünk(versbe foglalva) így több jött vissza mint ami a kiadás volt!
2008. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ elküldenéd nekem azt a verset mert mi is inkább pénzt kérnénk,előre is köszi!
2008. szept. 29. 13:15
 3/15 anonim válasza:
100%
Milyen versike volt? Nekünk is jól jönne! :)
2008. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Privátba küldeném el a verset,ha tudsz adni egy email cimet! Köszke
2008. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
75%

Persze

kornelias@vipmail.hu


Előre is köszi :)

2008. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Ötszázezer??? Úristen!! Nem tudom, de akkor nekünk lehet nem nyáron lesz. Hiába kapod vissza, ha nem tudsz összegyűjteni annyit előre. :-((( Szerintem azért lényegesen olcsóbban is meg lehetne oldani (csak arra még nem jöttem rá, hogy hogyan. Nekem egy ismerősöm esküvője lagziva 300 000-ből kijött.
2008. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat remélem azért 500 alatt megússzuk!

Semmiféleképpen nem szeretnénk nagy felhajtást,egy kis éttermet bérlünk ki, de azóta nőtt a vendégek száma mert 10 ember lemaradt a listáról:S!Szóval 70 en leszünk meg de abból 15 gyerek és úgy tudom hogy az ő esetükben 2 gyerek számít egy felnőttnek!jól tudom?

2008. szept. 30. 11:18
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Első válaszoló vagyok...


Nálunk a gyerekekre egyáltalán nem kellett fizetni!

Én azt mondtam kb.ennyibe kerül,biztos lehet olcsóbban is! Bár én a ruhámat varrattam (50.000.-) a meghívót mi csináltuk, a virág nagyker áron volt,az autó rokoné,

a sütit a bátyám sütötte! Szóval amit lehetett mi csináltunk,itt inkább a helység bérlése a drága..

2008. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Sok mindent csak utólag kell fizetni,így lehet abból a pénzből is amit kaptok!
2008. okt. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Na jó. De, ugye nem tudod, hogy fogsz-e annyit kapni, és ha meg véletlen nem, akkor meg ott vagy a pácban, ami elég kellemetlen, tehán megint csak ott tartunk, hogy jó, ha van annyi előre.. :-((
2008. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!