Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a duci menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a duci menyasszonyokról? Volt hogy arra gondoltatok egy esküvőm, hogy csúnya a menyasszony?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 11:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
Életem egy rövid szakaszában lakodalmi zenéléssel is megpróbálkoztam, így láttam egy pár csúnyácska menyasszonyt. Sajnálni szoktam őket, mert a nőknek rendkívül fontos, hogy azon a szent napon jól nézzenek ki.
2016. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Semmit. A ducik is csinosak, ha az alkatukhoz megfelelő, előnyös ruhát választanak! Viszont láttam már csúnya menyasszonyt....de MIND sovány volt!!! Viszont a fejük...........te jó ég....az alkatuk meg....tipikus deszka (se mell, se csípő, se semmi)...amit a menyasszonyi ruhájuk csak még inkább kihangsúlyozott.
2016. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Unokatesóm esküvőjéb voltunk. A menyasszony egy éve még átlagos testalkatú volt, talán pici súlyfelesleggel..de most..valami borzasztóan meghízott. Nagyon csúnya menyasszony volt, és nem értem legalább az esküvőjére lefogyhatott volna egy kicsit. Szerintem borzasztó rossz lesz neki a képeket visszanézni.
2016. júl. 4. 15:00
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

jópofák voltak a kommentek-és az jutott eszembe,hogy milyn sokan emlitik a sok smink rengeteg cicoma és a természetestől JELENTŐSEN elütő dolgokat.

érdekes ez-nagyon.miért kell ennyire felturbózni és már már a nevetségességig bábut csinálni egy menyasszonyból?

ő sem érzi jól magát,csetlik botlik....stb.

miért nem lehet egy kellemes vidám napot ebből?

minden kényelmes és kellemes legyen és csak annyira legyen ünnepiesebb-ami még jól élvezhető.

ne legyen kiló vakolat.minek?ne legyen kényelmetlen ruha.minek?

ezzel tönkre is teszem azt a napot amire kellemesen kellene emlékezni,és nem arra,hogy ja ezt ne igy jaj amazt nehogy....

:)

2016. júl. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen, láttam már csúnya menyasszonyt (kortól, kg-től függetlenül). Ez nem tündérmese, aki a hétköznapokon csúnya, az az esküvője napján se lesz sokkal szebb, maximum díszesebb. De nem is nekem kell szépnek látni, hanem a vőlegénynek. Sőt, még neki sem kell szépnek látnia, elég ha szereti.
2016. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
78%
Szerintem minden menyasszony megteszi a tőle telhetö legtöbbet azért, hogy a nagy napon szép legyen. Arra pedig soha nem gondoltam, hogy a menyasszony csúnya.
2016. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a duci menyasszonyokkal, nőkkel semmi gondom, van, aki duciként is gyönyörű, az meg a magánügye, hogy miért annyi kiló, amennyi. Neki kell jól éreznie magát a bőréven.


Viszont voltam már olyan esküvőn, sőt, rengeteg képet láttam, ahol úgy gondoltam ronda a menyasszony. Az ízlés, stílus hiánya nem kilók kérdése - és sok esetben nem is pénzé.


Általában a falusi menyasszonyok szoktak ritka ízléstelenek lenni amúgy, 30 évvel ezelőtti divat szerinti habos-babos, műanyag ruhával, ahol az abroncs 10 centivel a boka felett leng, és lehetőleg még kis szütyővel a csuklón és két rózsaszín koszorúslánnyal, jó gagyi műanyagfűzővel stb.

2016. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%

Az esküvő előtt beléptem FBon egy Esküvői csevegő csoportba, és oda rendszeresen töltöttek fel a menyasszonyok fotókat. A három hónapos tagság alatt legalább 100 menyasszonyt láttam, de egy kezemen meg tudom számolni azokat, akik tényleg szépek voltak. A többség előnytelen/csúnya/ízléstelen (megfelelő rész aláhúzandó) ruhát választott, túlzásba estek a sminkkel, hajjal, ékszerekkel, dekorral, tulajdonképp mindennel. Nekik biztosan az én fotóim nem tetszettek, és a végletekig egyszerű és visszafogott esküvőmet sem szerették volna, de ez mindegy, én ilyen vagyok, hányok a székszoknyától és szerintem az legyen az asztalon, ami ehető, semmi úszógyertya meg hülye lampionok. Na mindegy.


Vissza a menyasszonyra: szerintem minden testalkatú menyasszony lehet csinos és szép. Viszont sem az esküvőre költött millióktól, sem a soványságtól nem lesz valaki elegáns és stílusos.

2016. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%
Nekem mindegy, csak ne az én menyasszonyom legyen...
2016. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy vki kövér, nem egyenlő azzal, hogy már csúnya is, vagy max. annak, akinek túlsúlyundora van. Inkább az szokott lenni a baj, hogy vki beleerőszakolja magát vmibe, ami trendi (rengeteg menyasszonyt láttam, aki direkt szívdekoltázsos pántnélküli ruhát vett fel, pedig más fazonok előnyösebbek lettek volna), vagy hagyományosan "menyasszonyos" (habos-babos hercegnős ruha, fátyol, tiara stb.), vagy amit vmelyik szolgáltató ajánl neki, mert "a profi biztos jobban tudja", és nem áll jól neki... de ez testsúlyfüggetlen. Pl. amúgy tök szép unokatesóm tűnt 10 évvel idősebbnek, amiért rákentek egy fényes terrakotás barna rúzst (van olyan, akinek jól áll az a szín, neki nem állt jól).
2016. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!