Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a duci menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a duci menyasszonyokról? Volt hogy arra gondoltatok egy esküvőm, hogy csúnya a menyasszony?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 11:12
1 2
 1/20 MilitaryTurtle ***** válasza:
92%
Nincs benne semmi különös.
2016. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Volt. És nem azért, mert duci volt, hanem mert az alkatához egyáltalán nem illő ruhát választott, és a haj-smink sem éppen a legelőnyösebb választás volt.


Szerintem teltebben is nézhet ki gyönyörűen egy menyasszony, a ruhák között rengeteg van, ami kifejezetten jól áll duci nőkön, de sajnos az ízlés az nem adatik meg mindenkinek, ha meg jó barát esetleg segítő szándékkal mondana valamit, abból megfelelő IQ hiányában sértődés lesz.

2016. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem sok esküvőn voltam eddig, de amúgy egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy egy menyasszony szép lesz-e vagy csúnya.

Bizonyára a vőlegénynek tetszik - mégha nem is modellalkat.

A molett menyasszonyoknál csak az nem tetszik, ha próbálják kisebb ruhaszámba préselni magukat. Természetesen a véleményemet megtartom magamnak.

2016. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem gondolok semmit ... Nem nekem kell, hogy tetsszen a menyasszony, hanem a vőlegénynek.
2016. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha az alkatodhoz megfelelő ruhát választasz, akkor semmi probléma nem lesz. Egy volt osztálytársnőm duci volt az esküvőjén, de nagyon jó ruhát választott az alkatához és így is szép menyasszony volt. Később leadta a túlsúlyát, mert nem akart ducin terhes lenni.
2016. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem arra gondoltam, h csúnya, hanem arra, h a duci menyasszonyok szokása szerint ő is kipakolta az összes cicijét az ablakba és ez mennyire ízléstelen volt. Nemtom, náluk ez ilyen rossz beidegződés, azt hiszik, azzal elterelik a figyelmet a túlsúlyukról, pedig dehogy.
2016. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

" Volt hogy arra gondoltatok egy esküvőm, hogy csúnya a menyasszony?"


Ohh de még mennyiszer. Tudom nem szép dolog, de elég sok esküvőn jártam már és a menyasszonyok egy jó részét nem találtam csinosnak, azaz inkább úgy fogalmaznék, hogy egy sima napon szebbek voltak mint ott a túl sok cicoma meg műanyagszerű abroncsos ruha miatt.

A duci menyasszonyokkal akkor szokott gond lenni, de nem az alkatának megfelelő ruhát választ és kötözött sonkának néz ki avagy a hatalmas abroncstól még egyszer akkorának. (Halkan hozzátenném, hogy nyilván ők azt hiszik az jól áll nekik avagy arra vártak egész életükben, így szívem nem lenne megmondani nekik, hogy nem jó, a lényeg, hogy boldogok legyenek)

2016. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem gondolkozok ilyenen, a vőlegénynek kell, hogy tetsszen. Egyébként láttam már olyan menyát, aki szerintem nem nézett ki előnyösen, de ő pont vékony volt, csak előnytelen volt a ruha, a smink meg még rátett egy lapáttal.
2016. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam még ilyenre, mivel nem nekem kell, hogy tetsszen. Inkább az a fontos, hogy jól érezze magát. Az alkatáról meg pláne nem tehet senki. Nem vagyunk tökéletesek, nekem meg kapafogam van, az se szép...
2016. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Én tipikusan duci menyasszony vagyok de megfelelő az önkritikám így csak olyan ruhát választottam ami az én méretem de lefog ahol kell. Így nem úgy nézek ki mint egy töltött galamb kisebb bundában, hanem mások elmondása szerint egy átlag testalkatú csinos nő.
2016. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!