Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másodszor nősülök ötven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodszor nősülök ötven évesen. Ennyi idős korban nem nevetséges "nagy" bulit csapni? Gondolok itt eljegyzés, legénybúcsu, lakodalom stb. -re.

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem a koroddal van a "gond", hanem azzal, hogy második esküvő. Ilyenkor szerintem nem kellene nagy lagzit csapni, inkább csak egy szerény vacsora és kész.
2008. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nyugodtan rendezzetek nagy bulit, ahogy jól esik. Az emberek túl sokat foglalkoznak azzal, hogy mások mit fognak szólni az adott dologhoz. De ha téged feszélyez a "nagy" buli, akkor tartsátok meg diszkrétebben, a lényeg, hogy ti jól érezzétek magatokat. Az a lényeg, hogy szereted azt a nőt, akit elveszel.
2008. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pedig baromi jó ötlet nagy bulit csinálni, ha ti ezt akarjátok. Kit érdekel ki mit szól hozzá??? Le vannak sz@rva, hát azért élünk, hogy állandóan azzal foglalkozzunk melyik pletykás, rosszindulatú varjú mit szól hozzá??? ááá :D én a képükbe röhögök az ilyen embereknek és sajnálom őket hogy boldogtalanok! :D Legyetek boldogok, és mindig mindent úgy csináljatok ahogyan nektek jó!
2008. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem...

Ha két ember egybe kel (mindegy, hogy hanyadik házasság és kinek) mindenképp meg kell ünnepelni. A te stílusod inkább a nagy lagzi, de vannak olyanok, akik inkább a szerény 10-15 fős esküvő felé hajlanak. Mindenkinek más tetszik, erre nem lehet kapni egyforma válaszokat. Nem minden nap van esküvője az embernek (legalábbis reméljük), szerintem ünnepeljétek meg úgy, ahogy szeretnétek! Nem lesz nevetséges, hanem inkább irigylésre méltó, hogy valaki ötven évesen is kitünően tud szórakozni! Sok boldogságot!

2008. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó ötlet!

A pucérnőket nem javaslom, én utálnám afeleség helyében, de még az is belefér, ha ti mindketten úgy gondoljátok.

Az pedig hogy mennyi idős vagy csak az érrendszerednek lehet fontos, meg a nyugdíjad szempontjából,de ha 70 lennél és akkor törne rád , szerintem akkor is meg kellene csinálni..A kisasszonykát pedig küldd el egy jó lánybucsuba és aztán boldogan éltek amíg....

2008. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
96%

a nagynéném 50 évesen ment másodszor férjhez. ö nem akarta,mert cikinek tartotta, de a férje már özvegy volt unokái is voltak, nagynénémnek meg egy 5 éves házasága volt csak de se gyerek semmi.

csak a testvérei és a férje gyerekei voltak ott, pedig mi is az unokatesóimmal elmentünk volna, de nem lehetett. pedig mi nagyon szeretjük a férjét meg a gyerekeit is, de a nénikém nem akarta hogy az egész család ott legyen.

hát nekünk unokahugainak ez rosszul esett, mert minket gyerekeiként szeret és mi is imádjuk. de ö is mindig a külsöségekkel foglalkozott.

a legénybúcsú meg akkor jó ha van kivel, ha vannak olyan barátaid akikkel egy jót lehet bulizni.

2008. szept. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Annyi hozzáfűznivalóm van, hogy hivatalosan "Legénybúcsút" már nem tarthatsz, tekintve, hoyg egyszer már voltál házas. De igazából semmi nem gátolja, hogy a barátaiddal, cimboráiddal megünnepeld, hogy boldog vagy! :)

Sok boldogságot!

2008. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!