Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másodszor nősülök ötven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodszor nősülök ötven évesen. Ennyi idős korban nem nevetséges "nagy" bulit csapni? Gondolok itt eljegyzés, legénybúcsu, lakodalom stb. -re.

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nevetséges!!!

Az ember addig fiatal, amig annak érzi magát. Sok huszonévesben semmi életvidámság nincs, örüljetek, hogy bennetek van!! :)))

Sok boldogságot,és jó bulit kívánok!!!

2008. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

Hát... kétesélyes.

Szerintem nem kell túlzásokba esni. Második esküvőnél még kevésbé.

2008. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő egy ünnepnap, amikor két ember eldönti, hogy együtt akarják leélni az életük további részét. Mi köze az életkorhoz?
2008. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

pont ez a problémám nekem is.

csak hogy én 28 évesen mennék újbol férjhez. a páromnak az elsö lenne, ezért az ö családja nagyon szeretne nagy esküvöt, meg ö is. én meg nem mert nevetségesnek érzem, és félek a "még hányra megyünk" kérdésektöl.

szóval mindegy mennyi idös vagy mindenképpen furin érzed magadat.

de neked annyival könnyebb hogy idösebb vagy, talán nálad nem mondják azt hogy még mennyi lesz.

de szerintem nem nevetséges még ha oriási banzájt is csináltok.

2008. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
véleményem szerint az.de ahogy érzed.hidd el a mai világban pláne meg fognak szólni ezért.ha meg tényleg szeretitek egymást,ezt nem a világraszóló lagzival kell bizonygatni.
2008. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Pont ez az, hogy egy csomó ember mindig azzal foglalkozik, hogy mások mit fognak szólni ahhoz, amit csinál. Szerintem senkinek nincs beleszólási joga ebbe, ha meg nem tetszik neki, ne menjen el a lagziba és kész!

Azért fura lenne mindig azt nézni, hogy másoknak mi tetszik, meg mi nem!

Az esküvőtökre úgyis az megy el, aki szeret benneteket, aki meg szeret, az szívesen örül veletek együtt, és bulizik egy jót!!!

2008. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Elke válasza:
100%
Nem cigi és senkinek semmit köze hozzá,hogy ki hányszor nősül meg vagy hányszor megy férjhez.Gratulálok neked és leendő feleségednek.
2008. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés igazából nem ez, hanem az, hogy a párod és te szeretnétek e. Ha igen, akkor csináljátok, élvezzétek. Ha csak a környezet miatt lenne, akkor ne. (mi nem csinaltunk, en nem akartam, meg a párom se, csak a parom szulei, de ha annyira akarnak eskuvot, eskudjenek meg ujbol ok :)
2008. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
most mi a picsáért pontozzátok le,aki azt monja hogy ciki?akkor az ne írjon véleményt,mert nektek nem tetszik??
2008. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem minkét oldalról érkező vélemény hasznos, hiszen ezért kérdeztem, és ezért nem pontozok. Várom a továbbiakat!:) Addig is köszönjük a jókívánságokat!:)
2008. szept. 24. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!