Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő kiállításra vőlegénnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő kiállításra vőlegénnyel vagy barátnővel mennél?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Én vőlegénnyel. Engem nem a dekorációk érdekelnek ott. Inkább a gyűrű, a menyasszonyi ruha, öltöny. Ezekhez pedig a jövendőbelim kell, nem pedig a barátnő. :)
2015. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire lelkes a vőlegény. De inkább barátnővel, vagy édesanyámmal, hiszen ott ruhát is tudsz nézni.
2015. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy ruhát nem valószínű, hogy ott fogok venni. A szalon is kint lesz, ahonnan elvileg lesz a ruha, de szerintem ott nem próbálgatnék :D max addig elküldöm kávézni vagy cigizni a vőlegényt :D
2015. szept. 21. 22:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Vőlegénnyel voltam. Ott lehetetlen ruhát próbálni, nagy a tömeg. Mi fotóst, gyűrűt, ceremóniamestert találtunk ott, illetve a csokiszökőkút ötletét
2015. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A vőlegényemmel voltam.
2015. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lusty ***** válasza:
Vőlegényemmel voltam. Szétnéztünk, hogy mi hol mennyi, és ötleteket lestünk a díszítéshez.
2015. szept. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen, leginkább én is csak szétnéznék.

A vőfély, zenekar, hely, fotós-videós már megvan! Dekor ötletet gyűjtök, ruhákat nézegetnék, de nem próbálnék, meg esetleg menyecskeruhát stb. :) köszi, mindenkinek ment a zöld

2015. szept. 24. 10:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vagy egyedül mennék, vagy vőlegénnyel. Két embernek van igazán köze ahhoz, hogy milyen lesz az esküvőnk, a vőlegényemnek és nekem. Ha barátnővel mennék, akkor tuti elcsevegnénk az időt, és nem lennénk hatékonyak, ráadásul a legjobb barátnőimmel csomó dologban ellentétes az ízlésünk (pl. van egy, aki ha tehetné, farmerben 2tanúval túllenne az esküvőn, ha viszont díszítene, akkor tuti valami nagyon lágy, nagyon vintage, nagyon púderszínű dolgot csinálna, a másik meg ez a tengerpartis-bohémos... nekem meg egyik sem a stílusom... nem azért mondom, mert nagyon rám akarnák erőltetni a véleményüket, de tuti, hogy megpróbálnának rábeszélni egy-két dologra)-
2015. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a barátnőimmel mentem :) A vőlegényem mindent rám hagyott...én kiválasztottam 4-5 dolgot ami tetszett, ezek közül választottunk közösen...:)
2015. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ a vőlegény mennyire lelkes...

Én eléggé rendhagyó módon apukámmal voltam. A páromnak vidékre kellett utaznia, ezért nem tudott velem jönni. Meglepően jól sikerült nap volt amúgy.

2015. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!