Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik esküvői kiállításra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anc kérdése:

Melyik esküvői kiállításra menjek idén januárban?

Figyelt kérdés
Van egy most 14-15-én a Kongresszusi Központban, és 28-29-én a Papp László Sportarénában. Néztem, hogy a Kongresszusiban tök jó programok lesznek, de a barátnőm nem ér rá, akivel mennék. A kérdés igazából az, hogy ugyanezek a programok lesznek-e az Arénában is? Meg egyáltalán, mennyire egyezik a két kiállítás tematikája?
2012. jan. 10. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el akkor a vőlegényeddel arra, ami a Kongresszusi Központban lesz? Segíteni abban nem tudok, hogy miben tér el egymástól a kettő, mert idén megyünk mi is először ilyen kiállításra, mert most szervezzük az esküvőnket.
2012. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én két éve az Arénában voltam, akkor semmi érdekes program nem volt, csak a kiállítókkal lehetett egyeztetni, a termékeket nézegetni. Érdekes csak a dekorok szempontjából volt szerintem, mert a ruhapróbáknál nagy volt a tömeg, a meghívós választék elég gyér volt. Egyik ismerősöm a gyűrűket ott rendelte meg, de én azokat már nem néztem, mert megvolt máshonnan korábban.


Azt hallottam, a Kongresszusi Központ kiállítása igényesebb, színesebb, de tapasztalatom nincs róla. Az Arénás nekem túl nagy, hangos és személytelen volt, de lehet, hogy másnak meg ez tetszik. :)

2012. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és még azt akartam írni, hogy érdemes kisebb, Budapest környéki kiállításokra is elmenni szerintem, ott olyan szolgáltatókkal is lehet találkozni, akik nem budapestiek ugyan, de szolgáltatnak a fővárosban is. Ezek a kis kiállítások emberközelibbek, nincs az a nagy hajtás, több idő van a párokkal beszélgetni. Annak idején még próbasminkre is sorra tudtam kerülni. :)
2012. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat (véletlenül töröltem a kérdést a listámból, nagy nehezen sikerült csak rátalálnom :D) !!:) Igazából még nem vagyok eljegyezve, mint esküvőszervező és mint "esküvő-fanatikus" érdekelne a kiállítás:)
2012. jan. 10. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!