Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom tegnap ezzel a kérdéss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tegnap ezzel a kérdéssel fordult hozzám, de nem tudom, hogy mi legyen, az ilyen hogy működik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk összeházasodva, de van egy kislányunk.

Úgy terveztük, hogy majd 1-2 év múlva ha már nagyobb lesz akkor összeházasodunk.

Viszont a párom tegnap felhozta, hogy miért várunk addig, a gyerek érdekében is jobb


2015. szept. 17. 12:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, ha jól tudom útlevelet csak névváltozás miatt nem feltétlenül kell lecseréltetni. (Mármint házasság miatti névváltozás miatt.)

A többi okmány cseréje pedig, személyi, lakcímkártya, adókártya, vezetői engedély szintén ingyenes házasság miatt megváltozott név miatt, ha a házasság időpontjától számított 8 napon belül megy a párod újat igényelni.

Én kiestem az ingyenes kategóriából, mert 2 hét múlva tudtam csak elmenni, de a lakcím + személyi 2000 forint volt, vezetői engedélyt pedig még nem tudtam igényelni mert azzal tudom igazolni magam míg nem érkezik meg az új személyim. Adó és TB kártyát pedig ingyen kicserélték.

2015. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Most az útlevél nem is olyan fontos csak beletettem.


Nem tudom, most mitévő legyek.

Ez az egész most úgy jőn le neki, hogy nem akarom őtelvenni.

2015. szept. 17. 12:32
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Az útlevél nem más, csak egy ürügy. Valószínűleg vágyik a házasságra, mégha nem is úgy, ahogy anno el lett tervezve. Nincs ebben semmi. A kezét ha akarod, meg tudod kérni nem kell hozzá sem arany sem gyémánt, nagyon szépek a nemesfémek illetve az ezüst párok is, nekünk is utóbbi van. Az esküvő minden extra nélkül hfőtől csütörtökig ingyenes utána pedig ha akartok, vacsoráztok a szűk családdal.
2015. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
miért most pl. 1.kerületben egy gyönyörű kandallós teremben 10 főig ingyenes az esküvő és minden kerületben máshogy működik, most csináltok egy minimális esküvőt szűk családdal, aztán félreraktok és pár múlva csaptok egy nagy lagzit is.
2015. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 piroska és a farkas ***** válasza:
58%
Attol még, h ő elmondta, h nem szeretne 2 évet várni, az nem zárja ki azt h te megkérd a kezét.... lehet ezt aranyosra, nálatok a sorrend már úgy is borult. Valakire bízzátok rá a kicsit egy orácskára, menjetek el sétálni, és egyszercsak huppanj térdre egy gyürüvel, ha nincs rá keret éppen most, lehet akár az egy vásári játékgyürü is,a hangulat kedvéért amit majd felvált az igazi. És utána szépen beszéljétek meg a hogyantovábbot, mi fér bele, mire van igény. Igazábol nem látom át, h mi a probléma tulajdonképpen.
2015. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
mi úgy spóroltunk a gyűrűvel,hogy anyukám odaadta a régi karika gyűrűjét(az a régi ormótlan fajta, volt benne anyag :D )ti is beolvaszthattok valamit otthonról,eljegyzési gyűrűnek meg nem kell drágának csak szépnek lennie,amúgy úgy tűnik a párodat majd az ár érdekli a legkevésbé csak kérd már meg
2015. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Most tőlünk kérdezed, hogy elvedd-e a párod? Ez milyen már?
2015. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De miért nem akarod most elvenni? Miért lenne jobb 1-2 év múlva?
2015. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!