Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak abban a kerületben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak abban a kerületben köthetünk házasságot ahova be vagyok jelentve?

Figyelt kérdés
A párom menekült, fótra van bejelentve. Az volna a kérdés, hogy budapesten belül csak abban a kerületben köthetünk polgári házasságot és jelenthetjük be egyáltalán a szándékot ahova be vagyok jelentve, vagy ezt bármelyik anyakönyvi hivatalban megtehetjük?

2015. jún. 29. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Oda jelentkezel be, ahova csak akarsz. [link] ... itt azt irjak: "A bejelentést bárhol meg lehet tenni. Az esküvő az ország bármely házasságkötő termében megköthető nincs lakóhelyi megkötöttség."


Sok Boldogsagot!

2015. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon köszönöm a gyors választ és köszönjük :)
2015. jún. 29. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Összeházasodni egy menekülttel? Mondd, kislányom, te normális vagy?
2015. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyéni véleményekre nem vagyok kíváncsi, köszi ;)
2015. jún. 29. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szóltam...
2015. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Miről, hogy egy olyan embert ítélsz meg akit nem ismersz, és az életben még csak nem is láttad?

Vagy, hogy olyan embereket ítélsz meg akiket szintén nem ismersz csak a csodálatos és csalhatatlan magyar médiából van fogalmad róluk, mert annál tovább lusta is vagy gondolkodni, nameg ha megismernéd őket akkor nem tudnál ok nélkül és tudatlanságból gyűlölködni, amiért nincs jobb dolgod? ;)


Csak egyszerűen nem kell idefigyelni. Nézd csak a plakátokat amiket magyarul írtak...természetesen a magyarul nem tudó menekülteknek akik eleve nem akarnak itt regisztrálni és itt maradni, mert épp eléggé unják már, hogy ok nélkül üldözik őket.

2015. jún. 29. 23:01
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Hamarosan te is rájössz, hogy igazam volt, de az már nem az én bajom lesz.
2015. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ismerem egy ideje, félig arab vagyok neked meg a világon semmi közöd ehhez csak egy buta gyűlölködő ember vagy aki lusta gondolkodni és inkább mindent elhisz amit a szájába adnak minthogy meg kelljen erőltetned magad. Nem vagyok kíváncsi a véleményedre, ha nem tetszik ne nézz ide mondtam. Itt senkit sem érdekel a tudatlanságból fakadó előítéleteidre.

Köszi...

2015. jún. 30. 13:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy bárhol köthetsz házasságot, de csak ott ingyenes a szertartás, ahová legalább egyikőtök be van jelentve. Ha máshol tartod fizetned kell érte kb 12.000-15.000 Ft-ot, de ha konkrét helyszín már megvan, akkor telefonon szerintem megmondják ha kell fizetni és hogy mennyit.
2015. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót. :)
2015. júl. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!