Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői baki, elrontott esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői baki, elrontott esküvő?

Figyelt kérdés
Nálatok milyen bakik fordultak elő az esküvőtökön, vagy vendégként miket láttatok? Esetleg volt valami, ami nem úgy sikerült, ahogy szerettétek volna? Valami, ami miatt szomorúak voltatok, vagy viccesen sült el?
2015. jún. 10. 07:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Majdnem lekéstük az esküvőnket, mert a fodrász lassú volt, és ezzel nem számoltunk:D De alapjáraton minden nagyon jól sikerült, pedig aztán sem előre nem volt készülés, sem megtervezve nem volt, sem semmi extrát nem nyomtunk be. De ahogy igy elnézem a hatalmas szervezkedéses esküvőket, a miénk jobban sikerült, és kevesebb idegeskedés volt:D
2015. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Jah és nem volt próbafrizurám, próbasminkem ahogy manapság szokás, hanem már a kész dolgok voltak.
2015. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

A tanú miközben adta át a papnak a gyűrűket, megbotlott, és kiesett a kezéből az egyik gyűrű. :D

Bőgtem, ettől folyt a taknyom, és senki nem adott zsebkendőt.

2015. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hasonlo "taknyos" tortenetet mar hallottam, ott a menyasszonynak alairaskor a konyvre cseppent :D jo fej, mert azota is csak rohog rajta :D az anyakonyvvezeto ismerosom meselte, hogy a menyasszonyoknak folyton folyik a taknyuk, mert nem keszulnek zsepivel :) en felkeszult leszek es bedugok egy parat a cicim koze vesztartaleknak, de a parom zsebebe is bekeszitunk nehanyat, hogy ne kelljen majd a melltartomban turkalni :)

Fodrasz: en reggel 8ra megyek, du4-ig csak elkeszul... :) probasminket kertem, mert allergias vagyok egy csomo fele sminkre, konnyezem tole es jo lenne elore tudni, hogy mit valt ki belolem a cucc, amit hasznal.

2015. jún. 10. 08:19
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Csúszás volt az anyakönyvvezetőnél, és várni kellett a templomnál is, de ennek örültünk, mert elfelejtettünk rizset vinni, és apu eltudott szaladni a boltba :DD

Plusz fél órával korábbra kértem a tortát, de a cukrász nem engedte hűtőkamrába tenni, ezért rögtön vágni kellett, de rugalmasak voltunk:)

2015. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
#1 Mindenkinek a saját esküvője a legjobb, ne legyél már beképzelt..
2015. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudtam felhúzni a férjem kezére a gyűrűt, mert megszorult. Ott röhögtünk mind a ketten :)
2015. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anyakönyvvezető gépe vírusos lett a nagy napon és hiába küldte be elektronikusan, hogy összeadott minket, és nyomtatta ki a kivonatot, csak a nászutunk után derült ki, a személyim igénylésénél, hogy bizony még még hajadon vagyok. :) Szóval vőlegény és násznép nélkül adott össze jogilag minket 2 héttel a lagzi után :)
2015. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A nagymamámról a templomi esküvő után, ahogy jött ki a tömeggel, lecsúszott a szoknya. Ő nem találta annyira viccesnek, de mindenki más igen, de szembe senki nem röhögte, így is nagyon szégyellte szegenyem magát. A polgári szertartáson egy barátnőm mondott verset, szegény a felénél elakadt, de pont ott, ahol az idő múlásáról volt szó. Szegenyem égett mint a rekettyebokor, de az igazi szíven döfés az volt, amikor a lagziban a baráti társaságunk egy másik tagja mondta neki, hogy mennyire ügyes volt, milyen szép hatásszünetet is tartott. Mindenki próbálta jelezni neki, hogy maradjon csendben, a barátnőm mondta neki, hogy az nem hatásszünet volt. Az apósom a fejébe vette, hogy ő fotózni fog, hiába fogadtunk ügyes fotóst. A polgárin végig fotózott a régi, max 2 megapixeles telefonjával, ami olyan jó hangosat kattan, hogy a szivbaj jött ránk sokszor. Amíg átértünk a templomba, a férjem elkérte tőle, nehogy a templomit is végig csattogtassa. A férjem mindig ideges lesz, amikor megnézzük az esküvői videót, mert konkrétan alig hallani a bevonulózenét a polgárin, csak azt a hülye csssst hangot. Ami még "baki", de csak mi tudunk róla, hogy a templomi szertartáson nem csókoltam meg a gyűrűt, pedig semmi másra nem figyelmeztetett egész nap apukám, csak hogy ne felejtsem el. A férjem mindig felhánytorgatja. A lagziban annyi balul elsült dolog volt, hogy egy kb fél órára elleptek minket a szúnyogok. Nagyon idegesítő volt, és persze nem volt senkinél szúnyogriasztó vagy fenistil gél. A mai napig nem értjük, hogy honnan jöttek.
2015. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt néhány baki pl. én (és a vendégeknek részemről) hamarabb értünk a templomhoz mint a vőlegényem az ő rokonaival. Azt hittem már meggondolta magát mert el se lehetett érni, de később kiderült hogy nem volt meg a cipője és azért nem értek oda időben.

Aztán a szertartások után mi ugye elmentünk fényképezkedni a násznép meg az étterembe. Már mindenki a helyén ült, sőt néhányan táncoltak is, amikor megérkeztünk. Elfelejtettek minket felkomferálni így olyan volt, amikor beestünk az ajtón - a videón is úgy néz ki - mint ha csak késve érkezne még 2 vendég. :D

Az éjféli táncnál meg először hamarabb indították el a zenénket mint ahogy beálltunk volna így újra kellett kezdeni. Aztán elrontottuk a végén a lépéseket és impróznunk kellett, de azt éppen nem vették észre.

2015. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!