Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 25 főre mennyi egy esküvő, lagzi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 főre mennyi egy esküvő, lagzi?

Figyelt kérdés
Tehát mindenkivel együtt 25 fő...egy otthon tartott lagzi mennyiből jön ki? Ha tudjuk,hogy étteremben 10-13 ezer/fő.
2015. jún. 6. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
350 körül biztos van. Nem hiszem, hogy megéri otthon szenvedni... Már ha csak a süteményeket nézed, akkor se.
2015. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A sütemény nincs benne a vendéglős verzióban sem. 11000körül van a kisebb pia csomag + kaja. süteményeket, tortát hozni kell.


Azért gondoltam,hogy otthon jobb,mert nagykerben lényegesen olcsóbban veszi meg az ember.

2015. jún. 6. 18:05
 3/17 anonim ***** válasza:

De számold hozzá, hogy otthon gázat, villanyt, vizet pazarolsz. Ráadásul utána annyi takarítani való lesz, hogy másból sem fogtok állni. És hát nagykerben sem mondanám túl olcsónak.

Mi szülinapot szerveztünk nyárra 20-23 főre, de semmivel sem jöttünk ki olcsóbban, mint ha magunk csináltuk volna. Sőőőt annyi embert oda hívni, főzni, takarítani.. áá... szerintem azt a szép napot ne rontsátok el evvel...

2015. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja és hozzáteszem, hogy vannak éttermek ahol elfogadják, hogy te megveszed a húst és ők avval készítik az ételt!
2015. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Gondolom zene lemezről menne, ugye? Ruhát nem számolom bele, így szerintem 150-200-ból simán megvan.
2015. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja, az előző hozzászólónak: nálunk egy családi névnapi bulin simán összejön a szám, és nem szaladunk rögtön étterembe. Okos szervezéssel és előkészítéssel simán meg lehet csinálni.
2015. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú lagzi? Őszintén szólva én ennyi embernek nem tartanék hajnalig bulit, úgy meg az étterem se ennyire drága.
2015. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
De ne hasonlíts egy családi névnapi bulit, egy esküvői bulihoz... Azért adjuk már meg a módját, ilyen egyszer van az életben. Névnap meg minden évben... ;) Majd írd le mennyiből jöttetek ki :) Ruhástól, kajástól, díszítéssel, mindennel... Köszi. 1. voltam...
2015. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez az igènyeidtől is függ. Vannak költsègek amik függetlenek a helyszíntől ès a vendègek szàmàtól(ruha,öltöny,fotós,filmes,zenekar/dj,viràg stb..)
2015. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mi is kb 20 fővel számolunk majd, és étterembe megyünk... fejenként 10ezret kérnek kajára, a pia fogyasztás utána lesz, és miután csak egy kellemes ebéd lesz és nem lagzi így szerintem 300-400ezer között lesz a kaja, pia és a torta
2015. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!