Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 25 főre mennyi egy esküvő, lagzi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 főre mennyi egy esküvő, lagzi?

Figyelt kérdés
Tehát mindenkivel együtt 25 fő...egy otthon tartott lagzi mennyiből jön ki? Ha tudjuk,hogy étteremben 10-13 ezer/fő.
2015. jún. 6. 17:37
1 2
 11/17 mtke ***** válasza:
Mi 16an leszünk. Azért választottuk az éttermet mert nem akartam hogy anyukám és anyósom hulla fáradtan érkezzen és le se tudjon ülni, mert valakinek találni is kell.kaja 3500ft/fő leves marha pori hideg tál 6fele hús 3 fele saláta
2015. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi is ennyi főre tervezünk, de nem lagzit, csak egy vacsorát. Kb 300 ezerben lesz. Plusz az egyéb költségek, nyilván: ruhák, fotós, smink, fodrász miegymás, legalább még 200.
2015. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: azt a 200-at NAGYON alullőtted.
2015. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nah igen.. én meg le vagyok pontozva #1 :D nyilván az igényeket is nézni kell, meg a helyet is...
2015. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak írtam valamit, a többit még nem számoltuk össze igazából. Meg az nagyrészt az én ruhámtól függ, a többi ahhoz képest aprópénz.
2015. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyeb ruhát szeretnél vagy, hogy milyen egyéb igényeid vannak de a jobb fotósok pl. bőven többet kérnek mint az átlag ruhaárak.
2015. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Közben megtörtént az esküvő 30 fővel. Étteremben, levessel, bőségtállal. 120 volt a kaja + fogyasztás után az ital 55 ezer.


Vittük az esküvői tortát, rendeltem mingont és sütöttem 4 féle süteményt. Mindenből bőségesen volt.


Gyűrű nélkül az egész (ruhák,meghívók,étterem,vendégvárásra italok,üdítők,anyakönyvvezető,menyasszonyi csokor, szülő köszöntő csokrok+italok,autóra virág +dekor, fotós (ismerős jött 15 ezerért), menyasszony kiegészítők fátyol,hajdísz,legyező,retikül, meg még ami ép nem jut eszembe. 500.000 ezer Forintban állt meg.

2015. nov. 29. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!