Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan szervezzük nyugodtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szervezzük nyugodtan az esküvőt, hogy mások ne szóljanak bele?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel szépen elkezdtük szervezni az esküvőt, de sajnos szülői-családi részről már belekötés is volt.

Nem tetszik nekik, hogy

-nem lesz templomi szertartás

-kihelyezett anyakönyvvezetővel lesz a ceremónia

-azok, akik más városból jönnek, el lesznek szállásolva általunk (kb 20 fő, amit MI fizetünk, tehát nem ők)

-DJ lesz retro zenékkel és nem mulatós

- ha kora délután kezdpdik az esküvő, akkor nem tart éjfélig és nem lesz menyecsketánc (nem akarunk még több pénzt legombolni...)

- illetve hogy nem várunk évekig az esküvővel, hanem fél év alatt megszervezzük és megtartjuk.


Igazából elég rosszul esik a hozzáállásuk, pedig mindent aszerint akarunk megoldani, hogy kényelmes legyen a násznépnek (ne kelljen helyszínek között megoldani az utat, ha pl nincs kocsi), ne legyen túl puccos és drága és mindent mi fizetnénk. Mit tegyek, hogy elűzzem a rossz érzéseimet? :(


2015. márc. 21. 23:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom,hogy kettőnkön kívül senki nem tudja,nem is fogja,előtte kb 1 hónappal megkapják a meghívót aztán ennyi.
2015. márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is idén lesz, sok minden másként lesz, mint a szokványos esküvőkön, de szerencsére nem nagyon szövegel bele a család. Eleinte fel voltam rá készülve, hogy lesznek kiakadások, de úgy gondoltam, hogy a mi esküvőnk, így mindenki azt mond, amit akar, nem fogom hagyni magam. A nagyinak volt 2-3 beszólása, de igyekeztem mindent úgy megmagyarázni, hogy megértse a miérteket és elfogadja a döntéseinket. Az egyik dologban nagOn nem értett egyet, elég bunkó is volt, bár tőle ez nem megszokott. Nagyon megbántott és akkor azt mondtam, hogy a meghívót megkapja, de ha valami nem tetszik, akkor rajta múlik, hogy szeretne-e ott lenni... Ezután már visszavett a megjegyzésekből :)
2015. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem annyi volt a reakcióm annó, mikor egy kicsit bele akartak volna szólni, hogy ,,a tiéden". Ennyit mondtam, mind az egyik barátnőmnek, aki leánybúcsút akart szervezni, pedig én nem akartam, hogy legyen, és annak a rokonnak is, aki máshogy képzelte, és nehezebben fogadta el, hogy úgy lesz, ahogy mi szeretnénk. Ezt kétszer kellett mindkét esetben elismételnem, többször nem is lettem volna hajlandó. Mindkétszer kedvesen, de határozottan tettem ezt, kicsit vicceskedőbb hangnemben, hogy ne érezzék megbántva magukat, de azt is érezzék, hogy van, amiből nem engedünk.


Aki nagyon bele akar szólni, annak vagy nagyon beleszóltak annó a sjaát esküvőjébe, hagyta, és most már bánja, vagy ha még nem volt neki, akkor nagyon a sajátját akárná szervezni, esetleg megszokta, hogy minden úgy van, ahogy ő akarja. A közeli rokon, aki nálunk bele akart szólni, először nem értette, hogy mi az, hogy ,,a tiéden te megtehetted", mert szerinte a rokonoknok ugyanúgy van beleszólásuk. Mondtam, hogy minden véleményt szívesen meghallgatunk (ez tényleg így is volt), de mi fogunk dönteni.


Ha attól félsz, hogy majd nem fognak szeretni, mert valamit máshogy csinálsz, vagy nem fognak eljönni, akkor ne oszd meg velük a részleteket, ennyi. Most, hogy már megtetted, ne beszélj nekik róla többet. Ha nem tudsz kiállni a saját véleményed mellett, és nehezebben fogadod azt, ha nekik nem tetszik valami, akkor akár bólogathatsz is mindenre, amit mondanak (,,ez érdekes elképzelés" megjegyzéssel), és aztán úgyis úgy csinálod, ahogy te szeretnéd.

2015. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!