Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most magunknak szervezzük az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most magunknak szervezzük az esküvőt, vagy az anyósomnak?

Figyelt kérdés

Párommal még elég fiatalok vagyunk - 21 évesek -, és kicsit más elképzeléseink vannak az esküvőről, mint a násznép jelentős részének.

A templomi ceremónia után valami laza helyre szeretnénk menni (ha lehet, egy nagyobb pizzériát foglalnánk le), és mivel én hangtechnikus vagyok párom meg programozó, szépen meg tudnánk oldani egy kivetítést, természetesen szolidabb témához vágó rockzenével... persze jobb lenne ha szereznénk egy jó amatőr bandát :)

Anyósom ezzel szemben persze sátoros mulatós lagzit rendezne, és már most leveri nála a biztosítékot, ha ilyeneket tervezünk.


2011. jan. 31. 12:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Magatoknak. Mi itt a kérdés?
2011. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést tedd fel magadnak meg a párodnak, és aszerint szervezzétek.

Ha a násznép jelentős részének sem ez ugrik be egy lagziról, és főként 50+ éves rokonokból fog állni, akkor persze nincs kizárva, hogy csak ti ketten fogjátok magatokat jól érezni. :)

2011. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát, a kimondatlan kérdés az lenne, anyósommal mit csináljuk :)

Egyelőre a hátsó kertben való elásás túl nagy bünti lenne, de nem mondhatjuk neki, hogy ne jöjjön ha nem tetszik...

attól félek, valami patáliát csap a helyszínen, eléggé hisztis :(


Volt már valaki hasonló helyzetben? Sikerült megoldania? :/

2011. jan. 31. 12:11
 4/20 A kérdező kommentje:

Eléggé összetett a dolog

Részemről sajnos csak pár ember lesz ott, párom részéről viszont egy csomó rokon innen-onnan, eléggé megoszlik a korosztály.

Szerencsére azért számíthatunk úgy 14-15 korunkbeli barátra is :)

2011. jan. 31. 12:12
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz eset,de talán meg lehet próbálni elmagyarázni neki,hogy a TI esküvőtökön NEKTEK kell jóléreznetek magatokat,és ti így akarjátok.
2011. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Csinaljatok lagzit ahogy anyos akarja, folge ha o fizeti. utana lehet olyan lagzi amit Te akarsz, a 14-15 Ti korabeliekkel. Nem hinnem, hogy az idosebb korosztaly , es ugy tunik, ok lennenek tobben, elveznek a tifajta partit.

Termeszetesen, a Te eskuvod, de ha sak a Te elvezetedre gondolsz, akkor ne is hivjatok meg senkit. Elvegre meghivott emberek vegul is vendegek. Ha csak vacsorara hivok meg valakit, eloszor is nem kotelesek elfogadni a meghivast, de ha mar hivom oket es jonnek, akkor ugy kell inteznem hogy jol is erezzek magukat, nem? Hat ilyesmi egy eskuvo is.

2011. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Ha én szerintem ha a rokonság nagy része nem érezné jól magát a pizzériás lagziban, valószínűleg engednék a sátras dolognak. Bár én is ellene vagyok de ha tudom a rokonság nem érezné jól magát akkor inkább tartsunk sátras lagzit. Szerintem neked sem esne jól ha azt látnád hogy mindenki punnyad és még éjfél elött lelépnek. Viszont a sátras lagzi után biztos csapnék egy ilyen pizzériás összejövetelt a barátaimnak ahol együtt megünnepelnénk az esküvőt.
2011. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen, 100% minden válaszra :)

Az a baj, hogy a szülők semmiképpen sem fizetnek az esküvőbe (így is szinte mi tartjuk el őket).

Részemről már a párom sok rokona is aggasztó, a felét nem is ismerem a társaságnak.

A sátoros lagzit mindketten elvetettük, egyikünk sem érezné jól magát egyáltalán, akkor meg nincs értelme elrontani a napot... ezért vagyunk bajban :)

Már azon gondolkozom hogy csak szűk "családi" bulit tartanánk a szülőkkel a nagyon közeli rokonokkal (ők fiatalabbak), meg persze a barátainkkal. Igazából ez is lenne nyerő, mert nem úszkálunk a pénzben mi sem, csak a gondokban :)

2011. jan. 31. 12:30
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem fizetnek bele a szülők,akkor az ég világon semmi beleszólásuk sincs és olyan lagzit csináltok magatoknak amilyen TI akartok!Sok boldogságot!:)
2011. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2011. jan. 31. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!