Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most magunknak szervezzük az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most magunknak szervezzük az esküvőt, vagy az anyósomnak?

Figyelt kérdés

Párommal még elég fiatalok vagyunk - 21 évesek -, és kicsit más elképzeléseink vannak az esküvőről, mint a násznép jelentős részének.

A templomi ceremónia után valami laza helyre szeretnénk menni (ha lehet, egy nagyobb pizzériát foglalnánk le), és mivel én hangtechnikus vagyok párom meg programozó, szépen meg tudnánk oldani egy kivetítést, természetesen szolidabb témához vágó rockzenével... persze jobb lenne ha szereznénk egy jó amatőr bandát :)

Anyósom ezzel szemben persze sátoros mulatós lagzit rendezne, és már most leveri nála a biztosítékot, ha ilyeneket tervezünk.


2011. jan. 31. 12:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Olyan esküvőt,lagzit csináljatok amilyet ti szeretnétek,hiszen ez a TI nagy napotok nem az anyósé vagy a meghívottaké.Mellesleg már én is úgy unom ezeket a sablon lagzikat.Az csak jó ha más egy picit.Sok boldogságot,irigyellek titeket,ilyen fiatalon,szerelmesen,boldogan összeházasodni,jajjjj,de irigyellek..bocsi ez kikívánkozott...
2011. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"csak szűk "családi" bulit tartanánk a szülőkkel a nagyon közeli rokonokkal (ők fiatalabbak), meg persze a barátainkkal"

Ezt javaslom, főleg, ha ti fizetitek.

Anyósnak kedvesen meg lehet mondani, hogy az ő esküvője őróla szólt, az ő nagy napja volt, ez meg a ti esküvőtök lesz. Aztán ahányszor kiakad, mindig UGYANEZT válaszolni, szóról szóra. Akkor hamar elunja a dolgot...

2011. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát akkor most már le merem szerelni az anyóst :)

Csak féltem hogy megsértődik, aztán rossz vége lesz, dehát csak megérti :)

2011. jan. 31. 14:05
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Ez a Ti napotok!!! Nekem megvolt az elképzelésem(mi is ilyen fiatalon esküdtünk, jobb azt ilyenkor :)) és megvolt, mit akarunk. Mondtam, hogy jó lesz az, figyeljék meg... volt ott öreg, fiatal, és én választottam a zenéket, volt rock, mulatós, kivéve disco, az nekünk nem jön be, bocsi mindenkitől, akinek igen!!!

A vége az lett, hogy nagymamám!!!- jött oda lagzi végén, hogy ő még ilyen jó hangulatú lagziban nem volt, annyira jól érezte magát... Pedig volt a "pocsolyába léptem", és egyéb dolgok is... ha a fiatalok beindulnak, azok már húzzák az öregeket is ;) és ha kicsit isznak, akkor még jobban ott lesz a hangulat. A mindig csöndes nagybácsim és a morci keresztapám egymást ölelgetve táncoltak XD szóval, ne félj, lesz ott hangulat, nagyon jóóóó bulizás kívánok, úgy, ahogy Ti szeretnétek.

2011. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is dettó ilyen az anyós! Aztán a férjem a sarkára állt, összeültünk mindkét család és kerek perec megmondta: Mi, ketten házasodunk össze, mi szervezzük, mi fizetjük az esküvőt. 1 hónap durci volt érte a hála, de aztán megnyugodott. :S Nem szabad hagyni, mert akkor mindenben irányítani akar!
2011. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd azért a sátor és a pizzéria között tán csak van valami átmenet is, nem? Pl.: egy étterem ellen, ami nem is annyira elegáns de mégis különb mint egy pizzázó mi kifogás van? A banda meg, érdeklődjetek utána, milyen zenekarok vannak, és válasszatok olyat, akik a ti ízléseteknek is megfelelő rockzenét is tudnak, meg esetleg valami lightosabbat is. Vagy ha banda nélkül, akkor meg úgy válogatjátok össze a számokat, hogy ez is az is.
2011. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Éttermet nem szeretnénk. egyrészt mert az valószínű drágább, másrészt pedig túl átlagos :D

A pizzéria tökéletes lenne, a zenéből pedig tényleg nem szeretnénk a mulatós felé adni.

2011. jan. 31. 15:54
 18/20 anonim ***** válasza:

Ti tudjátok.

Én voltam egy ilyen általatok leírt lagzin....nagyon rossz volt, pedig ott nem is rock volt hanem rádiózene, popzene szerűség (sláger rádió) egy étteremben, alig táncoltak, kértem egy csárdást a zenekartól, mondták, hogy tudnának, de a menyasszony megtiltotta, egyszerre max 4-5 ember táncolt a százból.

Én úgy gondlom, hogy aki vendégeket hív, az azért foglalkozzon is azzal, hogy lehetőleg a vendégei jól érezzék magukat.

Ha semennyire nem akartok kompromisszumot kötni javaslom csak haveroknak tartsatok "lakodalmat", ha nem akarjátok a punnyadt, éjfélkor hazamenő rokonokat nézni egész este.

Én egy olyan megoldást ajánlanék, amit ismerősék csinálták, akik szintén utálják a lakodalmas zenét, esküvő után, tartottak egy vacsorát a rokonoknak, megmondták hogy eddig fog tartani az esküvői vacsora, és kb. 11 től volt buli a haveroknak egy kibérelt helyen (igaz az disco volt).

Korból ne indulj ki annyira, én nem sokkal vagyok idősebb nálad, mégis a mulatóst szeretem lakodalomba, bálba (amúgy néptáncolok), arra szeretek táncolni (párosan) nem csak lötyögni pl. pocsolyában léptemre és/vagy egyéb rádiózenére, http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__1..

/Én amúgy a discot szeretem, általában arra szórakozok hétvégente (ha nem bálban vagyok), de elképzelhetetlennek tartom, hogy lagziba olyasmi zenére táncoljak./

Magam részéről 12:22-es, 14:43-as választ preferálom.

2011. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
54%

Szia!

Nekünk idén lesz, az esküvő mi fizetjük pont azért, hogy NE szólhasson bele senki… KB 200 fő lenne, de nem akarunk nagy lagzit. Így mi csak 23-an leszünk szülők, nagyszülők, testvérek. Az anyakönyvvezetőnél kimondjuk az igent és utána elmegyünk a barátaink étterembe egy vacsora. Nem akarunk mulatóst és végképp nem akarunk egész éjjel bájcsevegni a régen látott rokonokkal… A barátainkkal meg tartunk egy házibulit. Így nekik sem kell majd feszengeniük.. A távoli rokonok meg kapnak egy képet rólunk, hogy összeházasodtunk. Persze nálunk is anyóska állandóan ránk erőszakolná az ötleteit, de mi megmondtuk, hogy nem kötelező eljönni… Főleg miután azt mondta az én családom ne legyen, ott csak az övé számít… És a rázósabb dolgokat nem is mesélem, mert hála az égnek a párom mindig kiáll mellettem és én is mellette. Ketten legyőzzük anyóskát. :) Tehát a Ti lagzitok legyetek önzők közöljétek, a vendégekkel milyen lenne a lagzi és majd Ők eldöntik, részt akarnak e venni vagy sem.. Ha nem ne csüggedj, aki ott lesz az biztos egy jó buliban lesz. SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!

2011. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
*barátaink éttermébe egy vacsira
2011. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!