Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illetlenség esküvőt tartani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség esküvőt tartani, ha közeli rokonságban pici baba van?

Figyelt kérdés
A párom bátyjáéknál 1-2 hónapos lenne a pici, amikor az esküvőt tartanánk és ez engem kicsit frusztrál, mert nem szeretném hogy azt higgyék, hogy velük akarunk kitolni (3. gyerek lesz). Viszont jövőre se szeretnénk átrakni emiatt az esküvőt, de azt szeretném hogy mindenki élvezze, ne csak egy púp legyen a hátán... ti mit tennétek a helyemben?
2015. márc. 5. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Aki szerint illetlenseg, az hlye, ar bocs.


Ez a ti napotok, ok oldjak meg.

2015. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
Mellesleg egy gyereknek semmi keresnivaloja egy eskuvon. A polgarmesterit/templomot unja, delutani alvas kimard, tortaban levo cukortol felporog, ott egy csomo reszeg ember, hangos zene stb.
2015. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, mindkettő örömteli dolog, nem olyan mintha valami nagyon közeli családtag meghalt volna. A testvér biztosan el fog tudni jönni, de akár mindketten is néhány órára, ha van barát, akire lehet hagyni a gyereket (még akkor is, ha ilyen kicsi).
2015. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudsz mindenkire tekintettel lenni.. lehet, hogy x-nek épp akkor hal meg a nagypapája, Y-t kirúgják a munkahelyéről és nincs pénze, Z-t elhagyta a vőlegénye, valaki meg épp aznap az unokatesójának a gyerekének a keresztelőjére hivatalos..

Tűzzetek ki egy napot, aki el tud menni az ott lesz, aki nem az meg nem.

2015. márc. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

Lányom 3 hónapos volt amikor a testvéremnek volt esküvője 60 km-re tőlünk.

Anyósom és sógornőm vigyázott otthon a babára, hagytam neki 1 L lefejt tejet meg még volt 1-2 L a hűtőben. Délben mentünk el, este 11-re értünk haza. A 11 órából amit távol töltöttünk kb. 4-et volt fenn a baba. Simán ment minden, csak meg kell szervezni.

A párod bátyjának a feleségének a rokonsága tud vigyázni a babára, mert az ő rokonsága gondolom nem lesz meghívva a lagziba.

2015. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne illetlenség? Semmi probléma nincs vele, sőt ha olyan a helyszín és nagyon tekintettel akartok lenni rá akkor lehet nekik foglalni egy szobát ahova félre tudnak vonulni pihenni. Fotóztam olyan esküvőt ahol volt fiatal pár nagyon kicsi gyerekkel (szerintem pár hetes ha volt) a vendégek között. Ők lakókocsival jöttek, megálltak a helyszín előtt (szerencsére volt rá hely) és bizonyos időközönként váltották egymást. Míg az egyik tombolt a násznéppel, addig a másik kint aludt a picivel. De ha van kire hagyni a picit, vagy olyan rokon (pl. a nagyszülők) akik amúgy is korábban lelépnek akkor az is megoldás lehet. Én még nem láttam nagymamát/nagypapát aki ne akart volna minden pillanatot az unokával tölteni. Szóval van sokféle megoldás, ha akartok tudtok találni, nincs ezzel semmi baj szerintem.
2015. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk a családban szerintem még nem volt olyan esküvő, ahol ne lettek volna babák is. Pár példa: tesóm esküvőjén volt 1 3 hós és 1 5 hós baba is, a mi lagzinkkor volt 3 hetes a tesóm lánya, unokatesóm lagzija idején az én babám 6 hónapos lesz, és lesz még 1 1 éves. Megoldjuk, ennyi. :) Csak annak kitolás, és púp, aki hagyja, hogy az legyen.
2015. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!