Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasságkötéskor 1-2 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötéskor 1-2 éves baba lehet a pár karjában, vagy a nagyszülőknél kell?

Figyelt kérdés
Hogy bírta a ceremóniát ilyen korú csemetéd?
2014. ápr. 27. 06:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb ha az első sorban a nagyszülők ölében van. Ha nyugodt baba, akkor is megzavarhatják a szokatlan körülmények és könnyen hisztibe fulladhat az esküvő. A nyugis kisgyerekek is tudnak szokatan helyzetben kétségbeesetten kapaszkodni a szülőkbe, és sírni.
2014. ápr. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg lehet. Kicsit talán más, de a legjobb barátnőm tanúja voltam, a férjem kitett engem a házasságkötőnél az akkor 2 éves és 4 hónapos gyerekeimmel, majd elment parkolóhelyet keresni, de olyan messze talált csak, hogy nem ért vissza kezdésre. Pedig odaértünk időben, de a budai Várban történt az eset, ott ez nem egyszerű. A két gyerek az ölemben ülte végig a szertartást, jól bírták, de én azért stresszeltem rendesen, mert akár nyafoghattak volna is, még a 2 éves is túl kicsi ahhoz, hogy az ilyet meg lehessen beszélni vele. Önszántamból biztos nem így alakítottam volna.
2014. ápr. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1- éves gyerek én igyáztam már mint bébiszitter, úgy,mhogy a szülők a köelben sem voltak...tehát simán rábízhatő valakire..

Nem feltétlenül jő, ha a pár kezében van( elég sok dologra kell figyelni), de el kell rá készülni, hogy a szertartáson ha nagyon oda kaar menni, akkor megtehesse.


Az u okatesómáknál pont igy vo,t..a. Szertartás felenél ült az anyja ölébe..

Addigra már ugye megvolt, a gyűrűhúzás..aláírás..stb...csak az a.k. vezető mondta még a szöveget...

Nem hanoskodott, nem hisztizett, semmi, csak annyit lehettt hallani, hogy a nagymamával nem értenek egyet...( nem akarta engedni) de ez kb2 sec volt...disekt első sorba ültek

2014. ápr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Tudod van egy ilyen íratlan szabály, hogy csecsemőt/pici gyereket esküvőre ne. A lagziban legyen ott, őrjöngjön, de nem tudom miért kell ezt erőltetni, akár polgárinál, akár templominál, nagyon be tud kavarni és bizony egy tahó állat az, aki ilyenkor nem oson ki azonnal a gyerekkel. Miért jó az neked, ha egy vörösfejes ordítás esetén az egyértelműen idegtépő és tarthatatlan, kínos szituációt mindenki épp. hogy viseli, kínos tekintetek, szájhúzások és jogosan ideges arckifejezések közepette? Miért van valakinek annyi esze, hogy a nagy napján kockáztatja ezt? Ettől kell, hogy emlékezetes legyen? Akkor is szemétség az egyebegyűltekkel szemben, ha a házasodóké a gyerek, akkor is, ha csak egy rokoné. Milyen jogon teszel ki ennek bárkit is? Az emberek ajándékra való pénzt, utazási költséget, időt, energiát, s minden családi patáliát, ami ezzel jár nem kímálve megjelennek ott, te meg arcukba tolnád az ortájt. Szerintem ez messzemenően inkorrekt. Nem kell, hogy ott legyen és kész.

Ez sincs előttem, hogy hogyan húzzátok fel egymás ujjára a gyűrűt, ha a kézügyben ott egy műveletet tökéletesen ellehetített gyerek. Lesz még eleget együtt a család.

2014. ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

-Csókoljátok meg egymást.

Erre a karon ülő baba pont közbetolja a fejét.

Nincs is ettől romantikusabb.:D

2014. ápr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Utolsóval értek egyet.
2014. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt,hogy szerintem megengedik és az a ti napotok lesz,ha így akarjátok,akkor csináljátok így.
2014. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Hatos vagyok. Mikor írtam, hogy utolsóval értek egyet, akkor négyesre gondoltam, közben jött még egy komment, amúgy abban is van igazság! :)
2014. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tesóméknak már csak a templomi esküvő meg a lagzi volt, mikor a kisfia 16 hónapos volt. Esküvő után közvetlenül keresztelő. Mégsem volt bent a szertartás alatt a kisfia. Jól sejtette a húgom, h majd mindenáron oda akar menni hozzájuk. És mivel nem akarta, h hisztibe torkolljon a szertartás, vagy hogy valamelyik közeli rokon/barát lemaradjon az eseményről, így babysittert hívott (már máskor is igénybe vették a segítségét), aki kint sétált a kicsivel. Az esküvő után a pap mondta, h jön a keresztelő, anya és apa kiment érte, behozták, ahogy meglátta a szüleit, kitépte a kezükből magát, vegigrohant nevetve-visongatva a templomon a tesómhoz, mindenki nevetett, tesóm leguggolt hozzá, nagyon cuki volt, mint a Sissiben az ominózus jelenet. :) És megtartották a keresztelőt, a templomból már 3-an vonultak ki. :) A lagzin ott volt, akkor már nem volt babysitter, ott is aludt babakocsiban.
2014. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az előzőnél anya és apa a mi szüleink, a gyerek nagyszülei.
2014. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!