Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rendelni vagy nem rendelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendelni vagy nem rendelni netről menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés

Én is láttam persze a neten terjedő képsorozatot és bennem van a félsz, de ismerek olyat is,akinek bejött.


Nekem nagyon tetszik ez a ruha és itthon még hasonlót sem láttam (főleg nem ennyiért): [link]


Ti meg mernétek rendelni?


2015. márc. 5. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én biztos nem rendelném meg, maximum talán akkor, ha van rá garancia... Feleslegesen nem szórnám a pénzt, hiszen kiderülhet, hogy nem is áll jól a ruha, vagy hasonló.
2015. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon rizikós, de ha van egy jó varrónő az ismeretségi körödben, és megbeszéled vele előre az esetleges alakítást, megpróbálhatod. Egyesnek abban van igaza, hogy nem mindenkin áll ugyanúgy ugyanaz a ruha.
2015. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Trafó1 ***** válasza:

Nem rendelni nettről.

Sok a hiba lehetőség.

Szalonba elmenni felpróbálni akár tízszer, akár húsz ruhát, életed egyik fontos eseménye, a fényképeken és a videón is abban leszel, ne kockáztass.

2015. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem rendelnem, ezert:

[link]


$US150-ert plus posta, mar meg tudod varratatni.

2015. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én nem merném próba nélkül megrendelni előre a netről. Én februárban foglaltam le a ruhám, többet is felpróbáltam, és közte volt az a ruha is, amit előzőleg már kinéztem magamnak, hogy "nah, az lesz az én ruhám!" Aztán felpróbáltam, és borzalmasan állt. Végül egy olyan lett a befutó amit álmaimban sem gondoltam volna, hogy illik hozzám, és ennyire jól fog állni felvéve. Szokták is mondani, hogy a menyasszonyi ruha az tipikusan az, hogy mindenképpen próbálni kell, mert ami nem tetszik bábun, vagy csak magában, lehet, hogy felvéve teljesen máshogy mutat. És ez érvényes azokra a ruhákra is, amik pedig előzetesen így tetszenek meg az embernek.
2015. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is varrasd meg inkább.
2015. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én sem merném megrendelni. Mi van, ha nem áll jól? Mi van, ha köze sincs a képhez?
2015. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak akkor mernék rendelni netről, ha lenne egy jó varrónő ismerősöm, aki át tudná alakítani, vagy méretre tudná igazítani, ha nem lenne megfelelő.
2015. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. A világon semmi nem garantálja, hogy valóban ezt a ruhát kapod. Az a legkisebb gond, ha nem stimmel a szabása, az igazítható. De nem tudod, hogy milyen anyagból van. Gyakori (még magyar céggel is jártam így!), hogy kiírják, hogy selyem, szatén, stb., aztán küldenek egy ócska műszálas vackot.
2015. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az unokatesóm rendelte, 30 ezer forint volt, és álomszép!!! A méreten egy kicsit kellett alakítani, de az belefér. Szerintem ha utána olvasol, hogy egy adott oldalról mik a vélemények, akkor onnan kiderül, hogy mennyire megbízható, és milyen minőségűek a ruháik.
2015. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!