Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel kitűztük az esküvő időpontját!

Mi csak egy esküvői ceremóniát és egy vacsorát szeretnénk. Lakodalmat nem!


Beszélgettünk kiket hívjunk meg, neki a szám 34es, nekem nagy duzzogva 18 fő viszont ebből de kb 9 akit inkább szeretnék mert közel áll hozzám, édesanyám, édesapám, bátyám sógornőm,unokaöcsém nagypapám, és barátnőm férje és gyermekük.

Feleslegesnek tartom meghívni a két fél testvérem akikkel nem tartom a kapcsolatot, a nagybátyáimat, a nagynénjeimet, unokatestvéreimet, és ismerős haverokat!


Viszont a páromnak 5 testvére van, és azoknak a hozzátartozói is 11 fő pluszban, és vannak még nagynéni, nagybácsi akik plusz 12 fővel többet hoznának magukkal.

Nincs velük bajom, csak szerintem nem kellene őket sem meghívni, és még a testvéreit sem, hiszen van aki olyan igénytelen hogy a borotvát sem tudja használni, arról nem is beszélve hogy egy kezem se szükséges hozzá hogy megtudjam számolni hogy 5 év alatt hányszor hívták fel, de még csak szülinapkor vagy névnapkor sem hívták! 0 kontaktus, és kapcsolattartás!


2015. febr. 26. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Irreleváns, hogy mennyire közeláli a kapcsolat velük. Ez a TI esküvőtök és NEM CSAK a te esküdvőd. Ha ő meg akarja hívni őket, akkor minimum, hogy tiszteletben tartod a kérését. Különben akár kár is megesküdni, ha ennyire nem vagy hajlandó érte.
2015. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát alapvetően a kis esküvő relatív fogalom, ha egyszer 3 nagynénje van...


Az én páromnak 11!!! Nagynénje/bátyja van plusz a házastársak. Mind meg lesznek hívva! Az unokatesók már nem. Annyi pénz a világon nincs :D

2015. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kerdezo. Valahol ertelek, de csunyan hangzik vagy sem, nem csak rolad szol az eskuvo. Gondolom a volegenyed se szol bele, kiket hivsz meg.
2015. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!