Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennétek így az esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek így az esküvőre?

Figyelt kérdés

Közeli rokonom tőlünk 200 km-re, egy kastélyszállóban tartja az esküvőjét. Érdeklődtek, foglaljanak-e szállást, pihenésre átöltözésre. + 20 eFt, amit nekünk kellene fizetni.

Nem is akartam átöltözni, gondoltam, 70 évesen elég egy kiskosztüm. Benzin, nászajándék, szállás, és nem akarok több ruhát sem venni.



2015. febr. 26. 14:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

én nem mennék el

amit olvasom nem szívesen hívtak inkább csak a rokoni száll miatt és persze a pénz miatt

2015. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz.

Meghívták a testvérüket, de mondták, ne vigyék a gyereküket, mert enyhén fogyatékos.

És nem bírják az öregek szagát. Hááááát......:(

2015. febr. 26. 16:59
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék.
2015. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállás mellett én sem mennék. :(

Mi is idén nyáron tartjuk az esküvőnket, de mi mindenkinek foglaltunk szállást akik messzebbről jönnek, természetesen ennek költségét is magunkra vállaltuk, pedig nem olcsó és nem vagyunk gazdagok. Eszünkbe nem jutott volna bárkit is leterhelni anyagilag.

2015. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Valahogy én is úgy gondoltam volna, mint az előző kedves válaszoló írta. Nem pénz kérdés.

Gondoskodás, szeretet, amiből érezném, hogy szívesen látnak.

Pénzt meg vittünk volna annyit, amiből bőven kifutja a szállás, vacsora.

2015. febr. 26. 17:43
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen előzmények és beszólások mellett nem mennék el!
2015. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hát így én sem mennék el, ha csak nem akkor ha abban a 10 főben van olyan rég látott rokon-ismerős akit szívesen látnék
2015. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Üdv! nekünk tavaly volt az esküvőnk, az én rokonaim mind 200 km-ről jöttek (mivel én költöztem ide)

Mivel magunknak fizettük az esküvőt, próbálunk olyan éttermet keresni, amihez van szálló rész is, nem hazudok, fejenként 2000-3000 ft volt a szállás! mivel a rokonaim messziről jöttek, ők esküvő előtt, már 11kor elfoglalhatták a szobáikat.

Ezeket ők fizették! De senki nem sajnált 3 ezer ft-ot, inkább örültek, hogy van ilyenre lehetőség. Előre tényleg jó volt megbeszélni mindenkivel, hiszen nekünk kellett lefoglalni a szobákat.

Mamám örült, ő még szusszant egyet az esküvő előtt, mert a hosszú útban elfáradt.

Azon pedig nem szabad megsértődni, hogy az idősebbeket külön asztalhoz ültetik! mi nekünk kimondottan volt egy fiatal, és ez idősebb asztal. Fiatal asztalnál ültek barátok, unokatesók, időseknél pedig nem csak a nagymamák, hanem olyan családok, akik már nem éreznék jól magukat huszonévesek között, a másik asztalnál.

Mi próbáltunk mindent úgy megoldani, hogy ne legyen sértődés, és kényelmes legyen mindenkinek ez az egész.

Viszont, a leírtak alapján nem mennék el!

2015. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!