Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vegetáriánus étel esküvőre -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegetáriánus étel esküvőre - mi legyen?

Figyelt kérdés
Szabadtéri buli lesz. Gulyás készül majd bográcsban, illetve töltöttkáposzta. Lesz azonban pár vegetáriánus vendég is, nekik nem tudom mit tudnánk készíteni? Van valami ötletetek?
2014. dec. 18. 17:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

a rántott hülyeségeket mellőzzétek, mert azt senki sem szereti.

a vegetáriánus zöldséget akar enni leginkább, szóval a lecsó meg ilyesmik szerintem teljesen jók! lehet valamilyen zöldséges tészta is még második variációnak.

2014. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

11-es: VAN olyan vegetáriánus, aki SZERETI a rántott dolgokat, mégha te nem is.


De ettöl függetlenül:

sokféle saláta van, ami laktató: tészta-, rizs-, krumpli-, bulgur-, kuszkusz-saláta, lehet majdnem minde zöldségfélét sütni, párolni, pirítani, de az indiai konyhában rengeteg zöldségcurry ismert, ami jellegében a gulyásnak megfelelö. Töltött káposztát lehet nem hagyományosan is készíteni zöldséges-rizses töltelékkel, és nem paprikás lében fözni, hanem megsütni. Rengetegféle zöldégfasirt ismert, de akár tésztafélék zöldséges mártásban is megfelelöe ételek.

2014. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne még egyszer rákérdezni,hogy vegetáriánus-e vagy vegán? Sokan azt hiszik a kettő ugyanaz,de ha vegán akkor se tejtermék,se tojás nem jöhet szóba a hús mellett...
2014. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Szerencsére csak vegetáriánusok, tojást, tejet fogyasztanak. Köszönöm a hasznos válaszokat, ötleteket, tippeket!


(azoknak, akik nem humorversenyre neveztek be)

2014. dec. 18. 23:41
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én - bár eszem húst is - imádom a rántott zöldségeket, a sajtot is, főleg a camembert mogyorós bundában... Éhes is lettem. :D Aki ezeket fikázza, annak rántok szívesen, hátha megszereti. :)
2014. dec. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
26%

már gyerekkoromban is leszedegettem a rántotthúsról a bundát.

mintha mindent kötelező lenne kirántani.

máshogy elkészíteni sokkal kevesebb időbe telik, és nagy valószínűséggel egészségesebb is.

2014. dec. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

1-es, én jót nevettem:)


Szerintem legyenek rántott dolgok, grillezett zöldségek, sajtok, saláták (tojássaláta, görögsaláta, stb.)


Csak számoljatok azzal, hogy lehet, a nem vega vendégek is rácuppannak ezekre:)


Sok boldogságot!

2014. dec. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem érted, mit ír 1-eske? Én azóta ezen röhögök :D


Amúgy: grillezett/sült zöldségek, saláta, lecsó, stb.

2014. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, sajnos sokan hideg kajákat írtak, az nyilván lesz előételnek, többféle tál is, valami meleg fő fogást keresek (írtatok olyanokat is, köszönöm). Szívesen olvasok további ötleteket is, sokat segítettetek!
2014. dec. 19. 11:32
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy elnézem, magyaros jellegű ételek lesznek, én hasonlót tálalnék a vegáknak is.

Pl. lebbencs leves, túrós sztrapacska, ilyesmiket. Bográcsban akár paprikás krumpli is készülhet nekik, kolbász helyett buggyantott tojással, ha azt fogyasztják.


Lehet csinálni rakott tésztát, zöldségekkel, sajttal egybesütve.

2014. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!