Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vegetáriánus étel esküvőre -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegetáriánus étel esküvőre - mi legyen?

Figyelt kérdés
Szabadtéri buli lesz. Gulyás készül majd bográcsban, illetve töltöttkáposzta. Lesz azonban pár vegetáriánus vendég is, nekik nem tudom mit tudnánk készíteni? Van valami ötletetek?
2014. dec. 18. 17:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Azt mondod szabadtéri buli lesz. Ha igazi vegetáriánusok, feltalálják magukat.
2014. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Rántott sajt, gomba, karfiol, stb... Illetve szerintem egy kisebb bográcsban lehetne hamis gulyást is készíteni, annyit, amennyit ők megesznek.
2014. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Lecsó és grillezett zöldségek.
2014. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha a szabadban lesztek legyen grill is. Sajt és zöldségek végtelen kombinációja lehetséges.
2014. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Az első válaszolót kérdezném, hogy ezt a rendkívül értékes választ hogy értette?


Nyilván a kerthelyiséget kibéreltük, és kaja csak az lesz, amit csinálunk, tehát amit mi előre megbeszélünk-megrendelünk-megvásárolunk, már hogy találnák fel magukat?


És ez milyen hozzáállás lenne, hogy engem nem érdekel, mivel vendégelem meg őket?


Egyenek csak kenyeret és mogyorót, nem? Ha igazi vegetáriánusok... vagy falevelet.


Nem értem, sokan miért írogatnak ide, ha semmi mondanivalójuk nincs...


A többieknek köszönöm a választ!


Talán valami gombapaprikás is készülhetne, gondolkodom az opciókon!

2014. dec. 18. 17:58
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Könyörgöm csak rántott sajt/gomba/karfiol ne legyen, azt eszem 20 éve minden vendégségben. :) Minden más ok, akár vajas kenyér is. Tényleg nem kell a flanc, szabadtérem bmilyen zöldséget lehet grillezni, sajttal, ezerféle egytálétel bográcsban, egyszerűbb salik, de egyszerű és finom a zöldséges tésztasaláta magokkal, sajttal vagy a rakott ételek összesütve rengeteg variációs lehetőséget tartogatnak.
2014. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Én értem 1-est. Humort ne tőled tanuljanak majd a gyerekeid!
2014. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Töltött káposztát is lehet vegetáriánus módon készíteni. A helyedben én kínálnék valamilyen klasszikust - gomba, sajt, karfiol - bármilyen lejárt lemez is (bár azért egy dióban rántott camembert áfonyamártásban nem hangzik rosszul), de mindig vannak, akik csak ugyanarra esküsznek. Nekem a rántott hústól is feláll a hajam, mások számára pedig az adja meg igazán az esküvő ízét.. Egyébként én is grillezett/töltött zöldségekre gondolnék, de lehet akár bármilyen húsmentes saláta, sőt gyümölcsökkel is érdemes kombinálni..
2014. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

- sajttal vagy gombával töltött ravioli olaszos paradicsomszószban

- zöldségekből készült saslik (gomba, hagyma, padlizsán, cukkini) körettel, salátával

- padlizsános-cukkinis lecsó (ezt akár bográcsban is meg lehet csinálni és nagyon finom, mégsem olyan sima lecsó) kenyérrel :)

2014. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%
én is értem az egyest, és nekem nagyon tetszik a humora.
2014. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!