Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek a volt sógorotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a volt sógorotok esküvőjére?

Figyelt kérdés
A nővérem és a férje elváltak (ő a volt sógorom). A helyzet a következő: köztem és a exsógor között nagyon jó a kapcsolat, egy baráti társaságba tartozunk, pedig én 22 vagyok, ő pedig 37. Most elvesz feleségül egy másik nőt és meghívott engem is az esküvőjére. Elmenjek? Nem akarom "elárulni" a nővéremet, mert ők a válás óta nagyon nincsenek jónan egymással, de a haveromat sem akarom megbántani. És vajon mit szólna ehhez az új felesége?

2014. nov. 10. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Én figyelembe venném e tesóm érzéseit. Ha neki nagyon rosszul esne, akkor megköszönném a meghívást, és megértést kérnék, hogy miatta nem szeretnék elmenni. Titkolni semmiképpen nem akarnám előtte, mert az lenne árulás. Ha nagyon el szeretnék menni, akkor azt is megmondanám a nővéremnek. Gondolom tudja, hogy jóban vagytok.
2014. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Megkerdeznem en is. De amugy valoszinu, hogy nem mennek el. Nekem ez nagyon fura lenne, amugy is, de hat ez en vagyok...
2014. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 mi a fene ***** válasza:

Nem kell annyira érzelgősnek lenni. Nővéreddel elváltak kapcsolat lezárva. Az titok hogy egy társaságba jártok ?

Lesznek még rázós pillanatok az életben, a két gyerek örökre összeköti őket. És ki miatt váltak el ?Tanúságot, ne vállald el, célozgass rá, de én elmennék.

2014. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én elmennék. Azért, mert nekem semmi közöm a válásukhoz. Szóval nem kellene utálnom a sógoromat (ha lenne). Szóval miért ne mennék, ha egyszer jóban vagyunk, és meg is hív...?
2014. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ÉN SZEMÉLY SZERINT megbeszélném először a testvéremmel és a véleményét figyelembe véve döntenék. Azért a volt sógor annyira nem lenne fontos, mint ő. :)
2014. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én megkérdezném a testvéremet. Ha ő azt mondja, zavarja, akkor lehet dilemmázni tovább, hogy érdekel-e, hogy zavarja. Ha meg nem zavarja, akkor nincs min emészteni magad se előtte, se utána. Mivel utólag bevallani sokkal rosszabb szerintem, pláne, ha rá is jönne, én biztos megmondanám. Talán akkor még a tanú ügy sem számít :)
2014. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!