Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miként és hogy kérhetem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként és hogy kérhetem meg a násznépet a meghívó sorain keresztül, hogy hozzon egy tálca süteményt a vacsorára?

Figyelt kérdés
Nagyon szívesen fogadnék pár soros verset, vagy valami frappáns, kedves ötletet! Köszönöm a segítséget!

2014. okt. 23. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom, nem ilyet vársz:

.

Ha jösz - leszel,

ha hozol sütit - eszel!

2014. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, személyesen adod át a meghívókat, mond el akkor.

Nem idegenek lesznek, beszélsz velük, ezt nem kéne leírni.

Szóban közvetlenebb.

2014. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Mi van? Miért kérnéd őket meg? Van, ahol szokás, ott úgyis visznek. Egyébként ha nyáron lesz az esküvő, akkor nem túl jó ötlet, mert mire lagzi lesz, a sütemények a melegtől elég ramatyul fognak kinézni. Egyébként meg csak a gond van vele vendégként, elkészíteni/megvenni, nem otthon felejteni, ide-oda rakni a kocsiban stb. Szerintem egyáltalán nem illik ilyet kérni. NÁlunk egyébként tortát szokás vinni, de mi mondtuk, hogy nem ragaszkodunk hozzá, sokan örültek is neki, mert mindenki mondta, hogy mindig csak a probléma van vele, hova rakja, nehogy tönkremenjen stb.

Ne a süteményen akarjatok spórolni! Inkább legyen kevesebb díszítés a lagzin, kevésbé díszes torta, eggyel kvesebb koszorúslány stb.

2014. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az esküvő májusban lesz. A családban nem szokás süteményt vinni, viszont a baráti társaságban 3 olyan esküvő volt, ahol mi lányok készítette sütemény volt felszolgálva. Nem volt nyűg senkinek, sőt mindenki örömmel mutogatott a saját süteményére és kínált meg belőle másokat. Mindenképp szeretném ráírni a meghívóra, hogy ne felejtődjön el.
2014. okt. 23. 20:12
 5/12 A kérdező kommentje:
dubitus, nem rossz de kicsit kedvesebbre gondoltam :)
2014. okt. 23. 20:12
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

1) Hogy még édesebb legyen az este, lepjetek meg minket egy kis házi süteménnyel.


2) Mivel nem tudtunk megegyezni abban, hogy melyikőnk családja készít finomabb süteményt, ezért ezt a lagziban fogjuk eldönteni. Kérjük, nevezzetek a kedvenc édességetekkel!


3) Ötleteket gyűjtünk, hogy az újdonsült feleség mivel kényeztesse a férjét jövőben. Ha van jó sütemény ötleted, egy tálca kóstolóval segítsd a menyasszonyt!


Hirtelen ennyi, de biztos ti is ki tudtok fundálni valami frappánsat. Sok boldogságot! :)

2014. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! Köszönjük a segítséget és a jó kívánságot! :)
2014. okt. 23. 21:36
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Szeretettel meghívunk e fontos eseményre, ahol reméljuk számíthatunk egy kis édes csemegére.

:D

2014. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Meghívő átadáskor úgyis megkérdezik mit kértek nászajándékba akkor mondhatjátok, hogy süssenek sütit ajándékba.

Szerintem ezt meghívóba nem illik beírni.Milyen meghívó az amiben vendéget hívok kajával együtt?

2014. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sem illik ilyet kérni. LEgalábbis én nem terhelném a vendégeimet azzal, hogy a készülődés mellett még süssön is süteményt. A lagzi úgymond vendéglátás és mint ilyen, nagyon nem helyénvaló a vendégektől hogy bármiről is gondoskodjanak. Ne ezen spóroljatok!
2014. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!