Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fizetni kell a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetni kell a menyasszonyi ruhaszalonban ha próbálni megyek?

Figyelt kérdés
Mert múltkor láttam, hogy egy szalon ingyenes ruhapróbát hirdet.. én nem is gondoltam, hogy fizetős lenne... viszont mindenhol időpontot kell egyeztetni.

2014. okt. 13. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, ahol fizetni kell, van, ahol nem. Én is elképedtem, hogy 5000 Ft valahol a próba.

De időpontot nem kellett egyeztetni.

2014. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ahol kell fizetni, az időpontroglalaáskor csak szólnának, én azért a biztosnság kedveért rákérdeztem.. Nem kellett fizetni, az első szalonban megtaláltam a ruhámat..,
2014. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok hely kér 5ezer forintot és sok helyre előre be kell jelentkezni. A próba díját beleszámolják a ruhába, szóval ha megtalálod a ruhád, akkor nem veszik el az a pénz.

Beszéltem erről ruhakölcsönzőssel, azt mondta, hogy sokan bementek hozzájuk próbálgatni, mert jó bulinak és jó programnak találták a méregdrága ruhák próbálgatását és ezt szeretnék ezzel kiszűrni.

2014. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ahol kell, van ahol nem. Szerintem előtte hívd fel a szalont és kérdezd meg, de én ahol hallottam, hogy fizetni kell ott általában 5000 Ft-ot kértek el. Én 1 helyen voltam és ott is foglaltam le a ruhámat és ott nem kellett érte fizetnem. Sőt a ruha árában benne voltak a kiegészítők is (fátyol, kistáska, esernyő).
2014. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-es voltam.


Viszont időpontot mi8ndenhol foglalni kell, mert egy próba nem 5 perc, én kb 1,5-2 órát próbálgattam.

2014. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amelyik szalonnak van forgalma, ott nem kell fizetni!
2014. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!