Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan oldanátok meg a főasztalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok meg a főasztalt?

Figyelt kérdés
Az én szüleim elváltak. Anyukámnak meg apukámnak is van már új párja. IIlletve apukám részéről van 2 féltesóm. Meg van egy édes testvérem. Apukámékkal nem nagyon tartom a kapcsolatot. De azért szeretném ha ott lennének.Illetve élnek a nagyszüleim is. Az anyukám oldali nagyszüleimmel nagyon szoros a kapcsolatom. Az apukám oldalával gyakorlatilag nagyon ritkán találkozók. Pàromnak 1 tesója van neki egy élettársa. Szülei meg egy nagymama. Hogy oldjam meg a főasztalt?
2014. szept. 11. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem nem kell túlbonyolítani, anyukád és a párja az egyik oldalon, a másik oldalon apukád és a párja.
2014. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A párod szülei meg le vannak kakkantva, ha az első tanácsát fogadod meg... Ők hova üljenek?


Amúgy a szüleid mennyire viselik el egymást?

Mert szerintem (ha már anyukádhoz állsz közelebb) akkor úgy kéne:


Te, anyukád, anyukád párja, apukád, apukád párja, testvéreid, féltestvéreid, nagyszüleid, esetleg a tesók előtt a nagyszülők, mert ők sértődékenyebbek lehetnek.


De ez csak akkor kivitelezhető, ha nincs rossz kapcsolat a két család között, tehát ha apukád mellett ül anyukád párja, akkor lesz-e a botrány, vagy nem annyira érdeklik egymást.

2014. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet olyan szinten, hogy sokan vagyunk. Szüleim elváltak, mindketten újraházasodtak, mindkét részről van 1-1 féltesóm. Párom szülei együtt vannak, neki is két tesója van + nagymama (és akkor még nem is számoltuk a tesóink párjait, akik nyilván szeretnének a tesóink mellett ülni. Mivel így rengetegen lennénk, ezért csak a két tanú és a párjaik fognak velünk ülni a főasztalnál, a családok meg tesóstól, párostul kapnak 1-1 asztalt (tehát én szüleim - egyébként nagyon jóban vannak -, meg a mostohaszülők, tesóim + a párjaik, ez egy asztal, és a párom szülei + tesói + párjaik + nagymama, ez a másik asztal).
2014. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"A párod szülei meg le vannak kakkantva, ha az első tanácsát fogadod meg... Ők hova üljenek?"


Ki mondta, hogy a párja szülei nem ülnek annál az asztalnál? Én csak arra utaltam, hogy a menyasszonytól balra ülnek valahol az anyjáék, jobbra pedig az apjáék például.


Feleslegesen ne kombinálj.

Egyes voltam.

2014. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
18 főt akarsz leültetni a főasztalhoz? Tejóég! Nálunk a sima vendégasztalok voltak ennyi főre tervezve. A testvérek, nagyszülők a főasztalhoz legközelebb eső asztalhoz szoktak ülni. Én a helyedben csak a tanúkkal ülnék egy asztalnál (+ párjaik).
2014. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben a tanúkkal ülnék. Úgy is csak a vacsora alatt van jelentősége, utána mindenki keveredik, az én szüleim pl. sose ültek a főasztalnál, mindig vagy táncoltak, vagy mikor melyik rokonokkal ültek/ittak együtt.
2014. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!