Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két esküvő vagy hogyan oldanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két esküvő vagy hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Párommal Németországban élünk, az ő szülei és az egész rokonsága Ázsiában, az enyémek Magyarországon élnek. Szeretnénk esküvőt, de nem tudjuk hogyan oldjuk meg, mivel ha az én családom repül Ázsiába, akkor több ezer euró csak az út, ha a párom családja jön, a helyzet ugyanez(mindkettőnknek nagy a családja). Tartsunk két esküvőt, Mo-n és Ázsiában is? De akkor a szüleinket hagyjuk ki vagy őket is "vigyük" pl. az ázsiaira a szüleimmel menjek? vagy tartsunk csak 2 tanús esküvőt Németországban? de akkor meg szinte mindenkit megbántanánk!

köszi


2014. aug. 23. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a nagyon közeli családot utaztatni. Esetleg Németországba, semleges területre, vagy csak két tanús esküvőt, mindenki meg fogja érteni, hiszen Ázsia nem a szomszédban van. Ha esetleg magyarok vagytok mindketten, akkor szerintem magyar esküvő szóba jöhetne, egy szűkebb.
2014. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben nagyon szűkkörű esküvőt tartanék.

AZ esküvő arról szól, hogy összekötitek az életeteket, és nem arról, hogy a fél világot megvendégeljétek, főleg, ha nincs keret rá egyik családban sem.


Esküvő 2 tanúval, kis lagzi, a közvetlen rokonokkal esetleg valahol félúton.

2014. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Félúton a két ország között, akkor mindeki annyit utazik.
2014. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag megengedhetitek, akkor szerintem tartsatok két esküvőt. Lenne egy Magyarországon, és lenne egy Ázsiában. De mindkettő esküvőn legyenek ott a szülök.
2014. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszi!

hát a párommal németül beszélünk, mert nem beszél magyarul, a szüleim nem tudnak németül, és az ő szülei sem.... tehát tolmácsokra biztosan szükségünk lenne.

2014. aug. 23. 20:08
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg az lesz, h 2 kis esküvő , mert a kúltúránk, vallásunk is más és mindkettőnk családja szeretne részt venni az esküvőn (most beszélünk róla épp, h akkor lecsökkentenénk a létszámot csak a szűk családra, ami így is kb. 25 fő az én részemről, az ő részéről kb. 40)
2014. aug. 23. 20:12
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező és utána jön hogy hol legyen az első hisz az lesz a hivatalos kérdés míg a másik csak színjáték?

Én ott tartanám ahol jövőben élni fogunk.

2014. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 esküvőnk volt, sajnos egyikünk rokonai sem tudtak eljönni a másik esküvőre, de így is jó volt.
2014. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazad van , hmmmm.. egyelőre Németországban maradnánk, mert páromnak és nekem is itt van biztos munkánk.
2014. aug. 23. 20:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk, hogy két esküvő volt a két országban, a szülők és testvérek mindkettőn ott voltak, egyébként meg csak az adott országból származó fél rokonai, barátai.
2014. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!