Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két esküvő vagy hogyan oldanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két esküvő vagy hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Párommal Németországban élünk, az ő szülei és az egész rokonsága Ázsiában, az enyémek Magyarországon élnek. Szeretnénk esküvőt, de nem tudjuk hogyan oldjuk meg, mivel ha az én családom repül Ázsiába, akkor több ezer euró csak az út, ha a párom családja jön, a helyzet ugyanez(mindkettőnknek nagy a családja). Tartsunk két esküvőt, Mo-n és Ázsiában is? De akkor a szüleinket hagyjuk ki vagy őket is "vigyük" pl. az ázsiaira a szüleimmel menjek? vagy tartsunk csak 2 tanús esküvőt Németországban? de akkor meg szinte mindenkit megbántanánk!

köszi


2014. aug. 23. 19:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én elmennék nászútra egy meseszép helyre ahova megszerveznék egy helyi videóssal egy nagyon romantikus mini esküvőt. Később ezt a videót végig lehetne nézni a két családdal közösen és tartani itt is-ott is egy egyszerű grill partiszerű összejövetelt. A sértődés esélyeit csökkentené ha extrém körülmények közt mondanátok ki az igent. Például hegyek tetején, ejtőernyőzés közben, tengeralattjárón, búvárkodás közben, vagy csak egy gyönyörű tengerparton ahol az igen után a videós kivételével mindenki a vízbe ugrik. Több ötlet most nem jut eszembe , de lehet hogy a neten találnál nektek szimpatikus extrém esküvőt.
2014. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit formabontó helyen mondjátok ki az igent, lehet hogy az örömszülők nem fognak vágyakozni hogy veletek legyenek azokben a pillanatokban. Például ejtőernyőzést vagy helgymászást nem vállalnák be sokan. Így örülnének hogy dokumentálva utólag végignézhetik felvételról ezeket a pillanatokat.
2014. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ó, köszönöm ! Ez nagyon jó ötletnek tűnik :) elmondtam páromnak és mivel imádja a csillagászatot és nagy álma, h kijut a Marsra, így azonnal rávágta , h ott szeretne esküdni :D :D de komolyan véve a dolgot tényleg jó ötlet!
2014. aug. 24. 19:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Basszus 11-es ez tényleg nagyon jó ötlet :)
2014. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm, de nem igazán saját ötlet. Több helyen hallottam már ezt a megoldást ami megoldotta a násznépgondokat.

Az ő példájukat is biztos ismeritek a sajtóból:

[link]

2014. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!