Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szokás az, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szokás az, mikor valakit az esküvőre csak akkor hívnak meg, ha esetleg más vendég visszamondja a meghívást még az esküvő előtt?

Figyelt kérdés
Ez nem illetlen? Ilyen van?

2014. aug. 21. 21:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szerintem ott van a gáz, mikor a párban nincs annyi, hogy azokat hívják meg, akiket ők akarnak, hanem a szülők akaratának engedve, olyanokat hívnak meg, akiket nem is szeretnének. Így kiszorítva a saját barátjaikat.

Amúgy engem így hívtak meg és nem mentem el. Nekem jobb lett volna, ha meg sem hív. Volt olyan aki ennek ellenére elment. Nekem nem volt hozzá kedvem. Ráadásul 7 éve vagyok a párommal, mi még nem vagyunk házasok, de azért 7 év nem kevés, és neki nem lett volna helye...csak rám vonatkozott a meghívás, mert eléggé ki lett hangsúlyozva,h csak egy hely van. Ez talán még rosszabbul esett.

Ennek ellenére nem sértődtem meg, csak ezek után már nem tartom annyira közeli ismerősnek. Annyi, hogy nekem sem kell majd meghívnom a mi esküvőnkre....

2014. aug. 22. 14:29
 12/15 anonim ***** válasza:

hát figyelj. az is az ő döntésük, ha a szüleikre hallgattak.

nem tudom, te mennyiben vagy illetékesebb eldönteni, hogy kiket kellett volna meghívniuk, mint ők maguk vagy esetleg a szüleik.

mindenkinek a magánügye, hogy kit hív meg.

szerintem ilyenből kár sértődést csinálni.

a te történetedben az a gáz, hogy egyedül téged hívtak meg.

így nem jó, na ez a gáz, nem az, hogy második körben hívtak meg.

a másik az, hogy valóban, nem kell őket visszahívnod, ennyi.

ezen ne emészd magad a továbbiakban, mert az életben ennél jóval fontosabb dolgok vannak.

2014. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen, elég szánalmas, aki enged a szüleinek. Kinek az esküvője, a fiataloké, vagy a szülőké? Én lesz*rnám, kit akarnak meghívni ők, meg kit nem. Örüljenek, hogy ők ott vannak, nemhogy még megmondják, ki legyen ott.
2014. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van eset, amikor tényleg az. Ha meg lett mondva a nem meghívottaknak, hogy bocsi, a keretbe csak mondjuk a szűk család fér be, mert erre van pénz, és tényleg bocsánatot kérnek, aztán egy vendég helyett, aki végül nem tudott eljönni, meghívnak egy távoli rokont, pl., és látszik, hogy lelkesednek, és nem lenézőek, és nem a lóvé miatt aggódnak, akkor nem feltétlenül gáz. Ha viszont olyanról van szó, akit illett volna meghívni (pl. legjobb barát, nem szűkcsaládos esküvő, lett volna rá hely stb.), és szívességként kezelik, mint egy odadobott csontot.
2014. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%
Én ezt élveztem a legjobban, anyámék írtak egy listát ,én pedig kihúztam azokat akik min. egy éve felénk sem néztek. Anyám testvérét és családját is,ők meg akarták hívni mert illek.Na ettől az illiktől elönt a lila köd.Megmagyaráztam hogy gondolja végig +5 fő akik leszarnak vagy +2 az Ő barátai akikkel jól érzi magát a lagzin. Barátnőmnek hitt valaki is ki lett selejtezve mert a ficsurját nem hozhatta ,akit ismert vagy 2 hete ,mi meg fotóról sem láttuk. "Mert más párral mehet" ja mert másnak komoly kapcsolata van akit ismerünk is. Lehet dugó patner de ne kelljen már több 10 ezer forintért etetnem itatnom....nálunk a barátok élveztek előnyt, mármint a gerincesebje.
2014. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!