Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői bakik, vicces történetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői bakik, vicces történetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már több ilyen kérdés is volt, de azóta már sok idő eltelt, és érdekelnének az újabb sztorik. :)
2014. júl. 24. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

[link]

Nekem még nem volt ezért sztorit nem tudok. De ezt nem rég láttam.:)

2014. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámról lecsúszott a szoknya a szertartás után, a gratuláció közben. Szerintünk vicces volt, mamám szerint nem. :-) Illetve a menyasszonyrablásnál a pap volt "kéznél", így az ő autójába tuszkoltak be. Rá senki nem gyanakodott. (Felénk szokás a papot elhívni a lakodalomba, ahol éjfélig szokott maradni. De nálunk annyira jól érezte magát, hogy hajnalig ropta.)
2014. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Sportos típus vagyok ezért még a 3 cm-es sarok is azt okozta , hogy mikor le kellett sétálni a 3 lépcsőfokon a szülőkhöz köszönteni, imbolyogtam mint egy hajó a viharban a tengeren minden lépésemnél, nagy szerencse hogy nem estem pofára.

Hála az égnek a lagzi alatt senki nem látta, hogy már sportcipő van rajtam :D

2014. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

ó nekünk mennyi volt :D :D :D

Indult ott, hogy a lagzi reggelére olyan kiütéseim lettek, hogy gyakorlatilag a térdemtől a nyakamig tiszta piros volt a bőröm. Soha nem volt még ilyen, csak akkor és a lagzi másnap reggelén.


Aztán kiderült, hogy két meghívott nem jön el, de nem szóltak, csak akik hozták volna őket, hívták a férjem, hogy nincsenek ott, most elinduljanak-e nélkülük? Én itt sík ideg voltam...


Aztán a polgári szertartás kezdetén majdnem átestem a mikrofon zsinórján, és mivel szabadtéri volt, majdnem a medencébe zúgtam :D


A mikrofon gerjedt, először alig lehetett érteni valamit, mondjuk mindegy, mert nem emlékszem semmire :D Viszont az megmaradt és a vendégekben is, hogy mikor jött a hitvesi csók, kisütött a nap :)


A polgárinak elég hamar vége lett, és mivel hűvös volt az idő, így siettünk a templomba. A papnak nem volt ideje rendesen átöltözni, így szandiban, zokniban, farmerban és abban a papi cuccban tartotta a szertartást :D


utólag vettük észre a képeken. Közben a virág csokrom csepp alakú volt, de a templom előtt, amikor apukámmal vártuk a bevonulást, egy újabb szál megint figyegett, ideges lettem, és apunak mondtam, hogy tépje ki a francba, mert nem akarom azt is tartani :D


Aztán jött a bevonulás. Hát az induló első két hangját eltalálták az orgonán, de onnan nevetséges volt. Be sem akartam menni, mondom ez milyen gáz, mindenki vagy sírt vagy attól, hogy égett az induló miatt (család), vagy a röhögéstől (barátok) :D

Aztán rájöttem, hogy addig nem hagyja abba, amíg be nem megyek, tehát olyan gyorsan mentem, ahogy még nem estem el, és nem volt nagyon ciki.

A kivonulásnál útban volt egy lufi, nem tudtam átlépni a szoknya miatt, így a templom bejáratáig rugdostam :)


Aztán a lagzin jött a köv. fordulat :) a tortavágásnál a felső réteg lefordult az állványról :D a pincérünk jó fej volt, fogta, visszarakta, levette az állványt a magasból az asztalra, vissza fogta a kezébe a tányérokat, és mindenki ment tovább :D azt sajnálom, hogy erről nincs videó :) :) :)


Közben kiderült, hogy amíg mi a templomba vonultunk a polgáriról, a pincérünk felmondott :) úgyhogy végül már mondtam neki, hogy igyon velünk, de jó fej volt, csak a végén ittunk :)


A barátnőm haza akart menni, és telefonon hívtuk vissza, hogy jöjjön, a fent említett pincér beígért neki egy extra korsó sört :) a lányzó visszajött, és egy másfél literes korsóba kapott sört :D


A lagzi vége felé eltáncoltuk a táncunkat megint immár a vendégekkel :)

És a legvégén pedig beültünk a pincérekkel egy körasztalhoz sörözni, dumálni. A főpincér, aki felmondott, ledőlt az asztalra pont egy olyan folthoz, ahol kiborult a vörösbor. Egyszerre kezdtünk el röhögni a többiekkel, mert úgy nézett ki, mint akit fejbe lőttek :D


És a végső konklúzió: MINDIG VIGYÉL VÁLTÓRUHÁT, ha kapsz ingyen éjszakát a szállodától :D én elfelejtettem, és ha nincsenek ott a barátaink még kocsival, én a menyecske ruhámban sétáltam volna haza a faluban :D


Most egyelőre ennyi jut eszembe :)

2014. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek! várom a többi történetet :)


utolsó, ez egy igazi csemege volt. Jót nevettem :)

2014. júl. 24. 22:42
 6/9 anonim ***** válasza:
3%

"A barátnőm haza akart menni, és telefonon hívtuk vissza, hogy jöjjön, a fent említett pincér beígért neki egy extra korsó sört :) a lányzó visszajött, és egy másfél literes korsóba kapott sört :D "


Nyugi, azt is a ti számlátokra ajánlotta fel.

2014. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Hasznos és elmés hozzászólás volt kedves utolsó, magamtól rá sem jöttem volna. Most azonnal visszahívom az éttermet, és behajtom a sör árát....
2014. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A polgárink 2 tanús volt. 2 pár gyűrűt csináltattunk, mert nem hétköznapi anyagból van (olyanból, ami elkopik egy idő után). Csak az egyik párat próbáltuk fel. Pont a másikat vittük a polgárira. Kérdezte az anyakönyvvezető, hogy van-e gyűrű (sok 2 tanúson nincs). Volt, viszont a felhúzáskor derült ki, hogy egyikünkre kicsi. :D Kérdeztük, hogy vegyük-e elő a másikat, mondta, hogy nem kell, jó lesz így is. Így félig felhúzott gyűrűvel ment az aláírás. :D


A templomi után a bulin volt menyasszonyrablás. Bementünk az étterem melletti manufaktúrába, félig nyitva volt az ajtó. Egy a vendégek közül betévedt, észrevette egy ott dolgozó hölgy, és kiküldte, mivel tilos ott tartózkodni (aznap nem folyt épp munka). Mi meg a gépek között bujkáltunk, mivel a hölgy és még egy-két dolgozó valamit ellenőrzött. Kb. 5-10 perc után féltünk, hogy ránk zárják, na meg hogy sosem találnak meg, mivel tilos bemenni... Így rohantunk kifelé, mint az őrült, a meglepett dolgozók meg csak pislogtak utánunk. :D

2014. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyikünk sem tudta a másik újára felhúzni a gyűrűt, így csak félig húztuk, aztán saját magunknak húztuk fel teljesen :) (ez a templomban és a polg.hivatalban is így volt) Amúgy jó ránk a gyűrű, de a nagy meleg miatt bedagadhatott kicsit az ujjunk :) Ez számunkra elég vicces volt, nem tudom észrevettek-e belőle valamit. Templominál, amikor elmondtuk az esküket, a pap odasúgta, hogy most már férj és feleség vagytok, és közben huncutul nevetgélt :D Na ez is vicces volt, elég fiatal és modern pap volt, úgyhogy jól jött ki a dolog. Após polgárinál a pezsgőzés résznél egyből lecsapott két pohár pezsgőt (amúgy nem szokott inni, gondolom levezette a feszkót) :D Ez is nagyon vicces volt. Polgári előtt derült ki, hogy a tanúmnál nincs személyigazolvány, de szerencsére elfogadták úgy, hogy köv. munkanapon beviszi. Na ez nem volt annyira vicces, bár akkor azt hiszem, fel se fogtam igazán, és szerencsére meg is oldódott a dolog. :)
2014. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!