Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőre zenét? -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőre zenét? - azoktól kérdezném akik vitték (lent)

Figyelt kérdés

Nekünk azt mondták a hivatalban, hogy semmilyen zenéjük nincs - ez elég meglepő Újbudán, de mindegy - ezért, ha szeretnénk, akkor vigyünk CD-t. De azt nem mondták, hogy mennyi kell.

Szerintetek elég ha 2-t viszünk, egy bevonulót és egy aláfestőt? Mert én ahogy nézegettem az esküvői videókat, úgy láttam, hogy az aláírás, gyűrűhúzás, gyertyagyújtás egyenként kb. fél-egy percet vesz igénybe. Nem lenne furcsa, ha mindegyikhez külön zene lenne, ami éppen csak elkezdődik? Vagy ilyenkor hagyják végigmenni a zenét? És a zenéket is úgy nevezzük el, hogy "Bevonuló" és "Aláfestő" zene, vagy az mindegy, mert olyan sorrendben játszák le, ahogy a CD-n van?


2014. jún. 29. 15:54
 1/8 acelsziv ***** válasza:
100%
mi anno ezért - is - tettük át a ceremóniát Csepelre. Mióta Újbuda elkótyavetyélte a házasságkötő termet azóta köpedelem az egész. Amúgy igazad van. Jobb hagyni végigmenni egy zenét, mint belenyalni sokba. Nekünk a szertatás alatt Vivaldi Tavasz ment és pont akkor vett egy gyönyörű fordulatot a zene, amikor megcsókoltuk egymást. :)
2014. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi Pécsen házasodtunk,ott lehetett sajátot vinni.Mi vittük.Nekünk azt mondták 5 zene kell,bevonulás,gyűrűhúzás,szülőköszöntő,aláírás,gratuláció.

Mi beszámoztuk a cd-n a számokat.Biztos ami biztos.

2014. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is Pécsett volt. Mi is kiválasztottunk kb 4-5 zenét. Még el is küldtem az esküvőszervezőnek e-mailben, sőt be is linkeltem a zenéket. Erre a szertartás előtt odajött a "hangmérnök", hogy most akkor melyik számra is gondolunk. A beszéd első része alatt nem is szólt semmi, a másik résznél pedig tök mást raktak be. Nagyon mérges voltam. Egyébként szerintem is felesleges több zenét választani. Elég a bevonuló, alásfestő. Max egy szülőköszöntőt, ha szeretnétek.
2014. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bevonulás, aláfestő, szülőköszöntő, gyűrűhúzás+gratuláció+pezsgőzés, nekünk 4 zene kellett.

Nekünk megvágták a zenéket.


Bevonulónk: the verve: bittersweet symphony

Aláfestő: Bella's lullably

Szülőköszöntő: Búcsúzó (Jer közelebb...)

Grat+pezsgő+gyűrű: Enya.Only love

2014. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt bevonuló (Rómeó és Júliából a Szívből szeretni), gyűrűhúzáshoz (If you don't know me by now), szülőköszöntéshez (Richard Claydermann Ballade pour Adeline) és pezsgőzéshez (Aladdinból az Egy új világ).


Mi szerettük volna, ha végigmennek, meg is vágtuk őket, de végül lekapcsolták a számokat, amikor másik rész jött.


Ja és nekünk audió cd-t kellett vinni, és azon olyan sorrendben játszották le, ahogy felírtuk őket (biztos, ami biztos, sorszámo

2014. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk volt 2 zene az elején, amíg helyet foglaltak a vendégek, aztán 2 bevonuló, külön volt a koszorúslánykáknak és nekünk (szülők kísértek be), 1-1 a gyűrűhúzásra, aláírásra, szülőköszöntésre, homoköntésre, pezsgőzésre, és majdnem fél órányi a gratulációra. 110-en voltunk, a végén lőttek pár fotót a szülőkkel és testvérekkel, kellett a fél óra. Sorrendbe írtuk ki, de felírtam papírra, hogy mikor mi szóljon.
2014. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

10. kerületben lehet vinni, 5-öt is leadtunk. Nekünk csak polgári szertartás lesz.

- A vendégek megérkezésekor: Bittersweet Symphony Instrumental

- Bevonuló zene: Roy Todd - Princess Bride

- Aláíráshoz: Szekeres Adrienn - Olyan min Te... (nekünk sok közös emlékünk kapcsolódik ehhez a zenéhez)

- Pezsgőzéshez: Máté Péter- Te ott állsz az út végén

- Gratuláció a polgári után lesz, ennek az aláfestő zenéje: Ed Sheeran - I See Fire (Kygo Remix)

2014. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát kicsivel arrébb, másik megyében ez nem nyilvánvaló. Nálunk pl. van vagy 30 féle műsor, amiből választhatnak a párok, de lehet hozni sajátot is. Általánosságban 5-6-7 zene szokott kombinálva lenni, és hidd el, az a fél perc az nem fél perc. Jó megoldás lehet, hogyha lesz valaki a hifinél, vagy a zenelejátszónál, hogy max a gyorsan egymás után következő dolgoknál, vagy ahol pár másodperc szünet van, és az anyakönyvvezető beszél, ott kicsit lejjebb veszi a hangerőt, ahol meg kell, ott feljebb.

Tudom, tapasztaltam, hogy ez így működik, mert "dolgoztam" esküvőkön. Ha élő zene van, ha nem, a szöveg alatt halkabb az aláfestés, a cselekedetekkor pedig hangosabb.

2014. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!