Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha koszorúslánynak hívtak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha koszorúslánynak hívtak meg egy esküvőre, akkor hogy kell számolni az ajándékkal? Pl. Ha pénzt adok, többet kell, mint ha nem lennék koszorúslány?

Figyelt kérdés
egyetemi évfolyamtársam hívott meg, annyira közeli barátnők nem vagyunk.

2014. jún. 25. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell többet, csakannyit, amennyit sima vendégként is adtál volna.
2014. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Vagy inkabb kevesebbet: eselyes, hogy fizetheted magadnak a ruhat.....
2014. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Miért utolsó sima vendégként pucéran menne :)
2014. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nyilvan nem menne puceran, utolso. De nem mindegy, hogy maganak vesz egy ruhat, ami tetszik neki, annyiert, amennyiert o akar, vagy kenytelen megvenni pl a neonrozsaszin uszalyos borzalmat huszonezerert....
2014. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy nem nagyobb ajándékot adnak a koszorúslányok, hanem eddig sok olyan esküvőn voltam, hogy inkább valami különlegességgel készülnek. Pl. a legutóbbin, amin voltam, a három koszorúslány a templomban a szertartás után gitárral elénekelt a párnak egy nagyon szép dalt. Vagy ilyesmi.
2014. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugodtam! :) Azért kérdeztem, mert még sose voltam lagziban, 23 éves korom ellenére, és a baráti-rokoni körben nem is volt (ill. csak amikor még kis gyerek voltam), így fogalmam sincs mit hogy szokás.

Az egész meghívás szerintem spontán volt a menyasszony részéről, fogalmam sincs kik a koszorúslányok. Még nem is mondtam tutti biztosan hogy megyek, azt mondta ráér esküvő előtt 1-2 héttel is. Ruhát ha jól értettem nem kellene fizessek, mivel megkérdezte van-e piros ruhám, és igenlő válasz után mondta, h meghív koszorúslánynak. Eléggé meglepődtem, s jó érzés fogott el, pedig nem is vagyunk barátnők, csak évfolyamtársak.

2014. jún. 25. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem lehet baráti köre, ha nála mindenki jöhet, akinek van piros ruhája. :)
2014. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát.. fogalmam sincs. Amint mondta, meghívta az összes csoporttársát is, én nem voltam az. Elképzelhető, hogy többmindenkit kérdezett meg. Szerintem még gondolkozok, konzultálok otthoniakkal is, hogy menjek-e egyáltalán, s majd még a többit akkor egyeztetjük, ha szóltam.
2014. jún. 25. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!