Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Neked mennyire fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mennyire fontos az esküvői köszönőajándék? Nem lepődnél meg, ha nem kapnál ilyet egy esküvőn?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 20:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

21

Mi is, és nálunk is vitték

2014. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatestvérem esküvőjén házi meggypálinkát adtak a süti mellé (személyes üvegben) - nagyon aranyos ötletnek találtam, de igazán nem kellett vna... (plusz nem is igazán iszunk alkoholt, szóval nézegethetjük az üveget egy darabig, ami ha jobban belegondolok, inkább pozitív dolog)
2014. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon akarsz adni valamit a buborékfújó meg a meggypálinka, pici levendulazsák monogrammal legalább ötletes. De a mézeskalács meg 3 szem cukrozott mandula tüllbe kötve elég elcsépelt. (Nemrég voltam egy üzletben, ahol esküvői kellékeket is árulnak. Válogatott ott egy menyasszony meg az anyukája, hát anyuka nem túl lelkesen mesélte, hogy már csak 180 db mézeskalács pillangót kell becsomagolni és felmasniznia. Ennek nem sok értelmét látom, hogy még nyűg is.)
2014. jún. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Mi még kis üvegekben lekvárra gondoltunk (nyáron főznénk vmi különleges ízűt, és kis kóstolókat töltenénk üvegekbe). Csak azt sem tudom, hol tudok olcsón pici üveget szerezni...
2014. jún. 11. 08:48
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mézeskalácsot adtunk..volna, csak amikor mentünk érte, akkor a név nem passzolt. Így gyártottunk kis dobozt, rá az eljegyzési képünket, dátumot és bele egy marcipánt. Utána gondolkoztunk, hogy felesleges volt, ugyanis a vendégsereg fele ott is hagyta, ahogy az elő van írva :)
2014. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Barátnőmék is adtak mézeskalácsot (de csak mert nagyon olcsón készítették el nekik), de a fele nép ott is hagyta. Rendben, akkor eldöntöttem: nem lesz ilyen! Szerintem a hazavihető sütit jobban fogják értékelni :D
2014. jún. 11. 09:39
 27/34 anonim ***** válasza:

ami szerintem még jó ötlet


az "ültetőkártya" szép fehér kavics az asztalon, amire a vendég nevét írjátok



(másra vettem ilyen kavicsot, 10kg 1000 ft, ez kb 150db)

2014. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Hú, ez jó ötlet, köszi!

Hol vetted? Vagy hol lehet ilyet kapni?

2014. jún. 11. 10:46
 29/34 anonim ***** válasza:
71%
simán faiskolában vettem...ez ilyen dekorkő kertrendezéshez
2014. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
(jééé pont akkor néztem rá, amikor írtál:D:D:)
2014. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!