Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fontos! Szerintetek hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Szerintetek hol lehetne ilyen ruhát venni? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Koszorúslányok leszünk.

Külföldi rendelős oldalakon találtuk, de nem merjük így látatlanba megrendelni, ezért hasonlót keresünk.


2014. márc. 8. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne is rendeljétek meg, megint egy tervezői ruha, amit a kínaiak másolnak ezerszámra... valami olcsó hulladékot kapnátok helyette.


Varrónővel varratnék a helyetekben, vagy egyszerűen menyasszonyi szalonokban érdeklődnék koszorúslány ruhák után. Pl. a rosa clará-nak sok hasonló fazonja van ( [link] és nekik van hivatalos viszonteladójuk Magyarországon. De még rengeteg márkánál találhatóak hasonlóak, ezek most nagyon divatosak.

2014. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
mennyibe kerül az oldalon, és mennyi idő alatt kapod meg? én 1et rendelnék, és ha jó, megvenném a többit is. Nem egy ismerősömnek volt ebayes rucija, és mind mind gyönyörűek voltak, meg nem mondtad volna, hogy ebayes a ruha
2014. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Én valószínűleg megmondtam volna, mivel kb. 2 méterről felismerem mi a poliészter hányadék és mi a természetes anyag, lévén vállalkozásom is van, ami a témához kapcsolódik.


Persze elég sok naiv leányzó szokta azt hinni, hogy az ebayről kapott műselyem förmedvény ruhája gyönyörű és tökéletes, de náluk általában ez a szindróma azért áll fenn, mert még nem láttak se közelről, se távolról minőségi ruhát.


Érted, ők is azt hitték, hogy majd valami szépet kapnak, aztán...:D Na kb. ennyi szokott lenni a hasonlóság.


[link]

boards.weddingbee.com/topic/my-dress-vs-ebay-dress-dress-regret/



Itt a fórumon is nem egy kérdező belinkelte már az ebayes ruháját, utána meglepő módon min.3 oldalnyi kérlelő választ kapott, hogy csak ezt a förtelmet ne vegye fel.

De természetesen biztos a te ismerőseid ruhája volt a kivétel, mert ők valószínűleg igazi hernyóselyem, kézimunkás, méretre szabott ruhát kaptak kínából 20.000-ftért a gyermekmunkásoktól a nyomornegyedből. Hihető.

2014. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Szeretem az ilyen hozzáértőket, akik látatlanban megmondják a tutit ;)


kérdező, ezek mind ebayesek:


[link]

[link]


[link]

[link]


[link]


[link]

[link]


de majd a kedves első úgyis jól megmondja, hogy nem szépek...

2014. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Uhh.... ezekre büszke vagy? :S Nem emelném inkább ki a hátrányaikat-hiányosságaikat, mert oldalakat lehetne róluk írni.
2014. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Bár a 3. elmegy, azt leszámítva hogy kicsi a menyasszonyra (több helyen láthatóan bevág), és a nem megfelelő szabás miatt nem passzol mellrészen (elcsúszik), valamint hogy a tüll nagyon gyenge minőségű rajta.


De a felsőrész kidolgozása és a szoknyáé is magasan jobb, mint a másikaké, ez tény. Sok itthon gyártott, falusi szalonos vagy ukrán ruhánál jobb.

2014. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is innen rendeltem a koszoruslány ruhát a kislányomnak.Azt kaptam ami a képen volt.Valaki nagyon utálja ezt az oldalt,én szeretem.Nem érdekel,h kinai,h ki csinálja vagy h utángyártott másolat. :-)
2014. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit a kérdező linkelt az valóban nagyon szép ruha, amit az egyik válaszoló, mint ebayes ruhák, na, azok irtó csúnyák, már elnézést.:)

Kérdező, szerintem varrasd meg, de SZÍNHÁZI varrónővel. Ők a legügyesebbek, nagyon szépen dolgoznak.

2014. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7%
4. ne haragudj, de ezek borzalmasak....többet ért volna, ha ezek a mennyasszonyok egy jo minöségü krémszinü háloingbe vonultak volna az oltár elé.....
2014. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!