Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki mennyiért csináltatta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyiért csináltatta a menyaszonyi csokrát és milyen volt? Képet is muti.

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Tavaly márciusban volt az esküvőnk, fehér írisz-krém apró rózsa csokor volt, ha jól emlékszem 10 ezer Ft körül fizettünk érte, de mivel minden virágdíszünket (sima csokor, dobócsokor, 2 kitűző, 1 karkötő, 6 kis asztaldísz, 1 nagy asztaldísz) ő csinálta, ezért nem nagyon figyeltünk külön az árakra, összesen 30 ezer Ft volt minden.


Itt egy kép :)


[link]

2014. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia!

Én két éve kálából csináltattam 11,000-ért. Csak fehér kála volt benne, az árban benne volt a vőlegény, a tanúk kitűzője, szülőknek a virág.

2014. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Enyém ilyesmi volt:


[link]


6000 ft volt vidéken

2014. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem fekete kála volt fekete tollakkal körülvéve a csokrom tavaly októberben, 2 kitűzővel együtt került 20 ezer forintba.


[link]

2014. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

piros rózsa és fehér orchidea volt benne. kb. 7000-ből jött ki. Azért kb, mert 3 kitűzővel, két szülőköszöntő csokorral, 8 asztaldísszel és 3 oszlopdísszel, ja meg az autódísszel együtt volt 55.000 (Budapesten)

Képet még nem tudok mutatni, mert tegnap volt, még nem készültek el :)

2014. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
[link] Volt benne mini fehér kála is, 6-8 ezer lehetett. Összesen 60-at fizettünk a virágosnak (volt még 5 kitűző, 5 kardísz, 1 dobócsokor, 1 főasztaldísz, 1 háttérdísz, 2 oszlopdísz, 12 asztaldísz, 1 szülőköszöntő csokor).
2014. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vkek hortenzia es levendula kerti eskuvo igy temahoz illett .

Az ekszereim is kekek voltak.

2014. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kimaradt egy sima csokor, amit kivittünk a temetőbe. :(
2014. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3. válaszoló - én ez alapján a kép alapján köttettem az enyémet. :D

Csak nekem pink szalag volt rajta.

Azt hiszem 11.000 Ft, mert anyukámnak kicsúszott a száján, hogy menyasszonyi csokor lesz. :D

2014. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ajándék volt egy kedves virágkötő ismerőstől :)

2014. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!