Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illene meghívi anyósom barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene meghívi anyósom barátait az esküvőnkre az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Kis esküvőt szerveztünk, kb. 50 fővel. Nekem nagy a rokonságom, ezért ebbe még a saját barátaink sem férnek bele. Egy gyerekkori barátnőmet hívtuk meg, aki nagyon közel áll hozzám, a vőlegény pedig egyet sem. A többi szülő részéről sem lesznek barátok, de ez az utolsó pillanatig fel sem merült senkiben.

Anyósom semmiben nem segített, sem anyagilag, sem a szervezésben, még egy kis érdeklődést sem mutatott. Ha el akartam neki mesélni, hogy mit szerveztünk, akkor sem érdekelte, sőt még a szót is elterelte. Ennek alapvetően nincs jelentősége, nem kell segítenie, csak emiatt nem beszéltük meg, hogy kiket hívunk meg. Igazából ez nem is volt kérdés, hiszen tudjuk kik a családtagok.

Amikor már szinte mindent leszerveztünk, benyögi, hogy meg kell hívnunk a legjobb barátnője 4 tagú családját. Határozottan, de illedelmesen megmondtuk neki, hogy nem hívjuk meg őket. Egyébként meg lehetne oldani, elférnének, egyszerűen azért nem, mert a mi barátaink sem jönnek és a többi szülőé sem. Ha hívnánk még 4 főt, akkor sem ők lennének azok. Erre persze megsértődött. Olyan nevetséges érveket hoz fel, hogy adnának annyi nászajándékot, amibe a vacsorájuk kerül, vagy akár ő is kifizetné. Nem érti, hogy nem ez a lényeg.


2014. máj. 26. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nem. Talán, még ha részt vett volna bármiben a szervezésben anyós, (nem feltétlenül pénzzel), akkor meggondolnám, de mivel nem ismerem őket, valószínűleg még akkor is nemet mondanék. Ilyen körülmények között viszont egyértelműen nem, valahogy nekem fontosabb lenne, hogy a számomra kedves emberek legyenek ilyenkor körülöttem, mint az, hogy mennyi ajándékot hozna egy idegen...
2014. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha ő rendezte volna a lagzit akkor illene, de így nem.
2014. máj. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell anyósod barátait meghívnod. Semmi sem indokolja.
2014. máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen nevetséges lenne, ha a ti barátait ok nincsenek jelen, de az anyose igen....
2014. máj. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem.
2014. máj. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy illik..

Nem a ti barátaitok

2014. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi meghívtuk őket, de csak mert maradt meghívó, és nem számított a létszámba, mert volt aki már korábban lemondta. Végül nem jönnek el.
2014. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nekünk ott volt anyósom barát és kolléga-serege. Nekem se nagyon tetszett, de mivel nekik nincs családjuk, így anyósom barátai nélkül a férjemnek 1 barátja meg az anyja lett volna ott, így nem zavart annyira. Meg vitát se akartam, ő segített elég sokat.

Sajnos mi túl béketűrőek vagyunk, ezért sokminden ránk lett eröltetve az esküvővel kapcsolatban is, és a hétköznapi életben is:)

2014. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok... Egyébként nem volt kerdés, de nekünk is voltak ott a szüleim barátai közül, de ők nekem is sokat jelentenek, hiszen gyerekkorom őta baratok, így én is sok időt töltöttem velük
2014. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!