Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vajon mire gondolhatott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mire gondolhatott a kedves nagymama?

Figyelt kérdés

A hétvégén édesapámat felköszöntöttük névnapja alkalmából. Egy kis vasárnapi ebéd keretében ünnepeltük meg. Ott volt a kedves nagymamám, akit az alábbi linken megismerhettek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszulo..


Májusban lesz az esküvőnk, az apai rokonaink sajnos negatívan állnak hozzá, apám testvére nem szereti a páromat, és minden eszközzel azon van hogy kiutáltassa apámon keresztül a családból, ebben a mama is nyakig benne van.

Nos az említett vasárnapi ebéd közben amikor az esküvő szóba került a nagymama kijelentette

"biztos lesz az esküvőn sírás"

Ezt lereagáltuk párommal hogy örömkönnyek mindig vannak, amire azt válaszolta a kedves mama hogy "nem örömkönnyekre gondolt". Amikor rákérdeztünk hogy mire gondolt, arra csak annyit mondott hogy ne foglalkozzak vele, semmi közöm hozzá...majd meglátom úgyis.

Tartok attól hogy talán valami "meglepivel" készül nagynéném társaságában?

Mert nagynéném az esküvői meghívó átadásakor is megmondta hogy ő nem jön az esküvői menetre mert az egy bohóckodás, de a templomba sem jön mert egy baromság, max kajálni jönnek...


2014. márc. 25. 06:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen hozzáàllàssal én nem hívnám meg őket. Teljesen felesleges udvariassàgbol lehetőséget adni arra jogy tönkre tegyék az esküvőt.
2014. márc. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, miért foglalkozol ennyit a nagymamával, egy felnött férfinek már régen túl kellett volna a gyerekkori sérelmeken jutni.
2014. márc. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kései Sirató ***** válasza:
89%
Ha ilyen rosszindulatú a nagymama, én meg se hívnám az esküvőre. Egy ilyen esemény örömben kell hogy teljen, nem mérgezheti a hangulatot. Egyébként is azt gondolom, hogy öreg már, ki tudja, milyen meszes és nem úgy gondolkodik, ahogyan kellene. Ne hívjátok meg! És más olyan rokont se, aki csak bosszantani akar és nem örül a boldogságotoknak.
2014. márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
83%

Ez beteges.

Egyáltalán szoktatok ti normálisan beszélgetni egymással, vagy nálatok ez a beszélgetés, hogy odamondogatunk, fenyegetőzünk, aztán a másik eméssze csak magát....

Ha nekem szegeztek volna ilyen mondatokat, nem hunyászkodok meg csöndben, hanem odaverek az asztalra, hogy na akkor BESZÉLJÜK EZT MEG ITT ÉS MOST EGYSZER ÉS MINDENKORRA!

Addig pedig amíg mindenki ki nem borítja a bilit és nem jutunk dűlőre, addig senki fel sem áll az asztaltól!

2014. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
nem kellett volna őket meghívni..
2014. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos beszélgetni nem lehet a nagymamával, minden szavát az embernek kiforgatja. Óvatosnak kell lenni vele. Nem gyermekkori sérelmeim vannak, hanem apámat használja fel "kardjaként". Sajnos apám a legnagyobb hibás hogy minden szavát issza neki, és minket meg sem hallgat. Természetesen a vasárnapi kijelentésére úgy reagáltunk ahogy leírtátok hogy na most beszéljük meg hogy mi lesz. Megmondtuk neki, hogy aki szándékosan kelti az indulatot és mérgezi a boldogságot azt kipenderítjük két lábbal, erre azt mondta hogy ezt nem tudjuk úgy sem megtenni. Apám ezt végighallgatta harmadik félként és rám szólt hogy fejezzem be az esküvő témát. Tehát abszolút nem reagálta le a mama fenyegetését, hanem ahogy visszavágtam még én kaptam a le......st...
2014. márc. 25. 11:30
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Mamikának és a nagynéninek semmi keresnivalója életed egyik vissza nem térő, fontos ünnepségén!


Függtök tőlük bármilyen szinten?


Apádat az anyja tartja el, vagy valamire ácsingózik nála (örökség)? Mert egy szülőnek a gyermekét kéne támogatnia...


Felnőtt férfi vagy, szerintem se az apáddal se a rokonságával ne erőltesd a kapcsolatot.

2014. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szívem szerint nem hívnám meg az esküvőre sem az apai nagyanyámat, se a nénikémet. Nem jó emberek, irigyek, számítók, és z@rkavarók.


Semmiben nem függünk tőlük, egyedül apám az aki isssza a mama szavait, ő is azért mert a mama lelkiismeret furdalást okoz neki azzal, hogy: "kisfiam nekem már csak 2 évem van hátra, a papa megmondta annó, és már csak ennyi marad...templomba jár a mama, sőt hitgyülibe, és mindezzel azt gondolja hogy a bűnei alol autómatikusan feloldozzák. Elvárná hogy hetente átjárjunk amikor neki megfelel az időpont, és az életünket olyan értékrendben éljük ahogy neki megfelel...és nem tudja el fogadni hogy nem így van. Minden eszközzel azon van hogy belemásszon az életünkbe.

2014. márc. 25. 13:47
 9/14 Kései Sirató ***** válasza:
84%
Ne legyetek ennyire önállótlanok és gyerekek! Az életetek olyan és olyan lesz, amilyenné alakítjátok. Ha ekkora teret engedtek olyan embereknek, akik rosszat akarnak nektek, akkor ti is hibásak vagytok! Küldjétek el őket a francba.
2014. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Mi a francnak akarod te kitalálni a nagymama gondolatait? Aki nem közöl valamit, csak nyalatja a seggét, azt úgy kell hagyni, magának. Felnőtt férfiként, a házasságkötés küszöbén mit érdekel téged az, hogy ki mivel fenyegetőzik és ki kinek a se..e végében lóg?

Ha most nem állsz a sarkadra és nem teszed őket helyre, akkor mindig ki leszel téve annak, feleségestül, hogy bántani fognak. MI vagy te? Egy besz.ri kisgyerek, mint apád?


Az én szüleim a te nagymamádnál 1000X rosszabbak voltak. Nem is voltak ott az esküvőn, mert én VÉDTEM a páromat attól, hogy kitegyem két aljas, önző ember gonoszságának. Magyarul esélyt sem kaptak arra, hogy tönkrehetessenek egy olyan eseményt, amely RÓLAM és a PÁROMRÓL és nem róluk szól.


"Szívem szerint nem hívnám meg az esküvőre sem az apai nagyanyámat, se a nénikémet."


Akkor ne hívd meg. Ne a szíved szerint döntsél, hanem az eszed szerint. Már ha van.

2014. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!