Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti felvennétek a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvennétek a férjetek nevét ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szeretném felvenni a nevét, de se a kötőjeles verzió nem jöhet szóba, se simán csak az ő vezetékneve, mert mindkettő hülyén hangzik a keresztneveimmel.

Viszont 4 szótagú a vezetékneve, ami ugye "né" toldalékkal már 5 szótag, ráadásul két keresztnevem van, és mindkettőt használom. Szóval így már nagyon hosszú lenne a nevem, négy tagból állna, és összesen 13 szótagból.

Szerintetek ez nem gáz így?



#esküvő #vezetéknév #névváltoztatás #esküvői névváltoztatás
2014. márc. 20. 12:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú nevem lett, mert eleve hosszú a nevem és a férjemé sem rövid, a bankkártyára például nem is fér rá. Bankban dolgoztam, munkaköröm miatt rengeteget kellett aláírnom, ráadásul nem is használhattam a rövid aláírást (kettőt kell nálunk bejelenteni, rövidet és hosszút), de nem bántam meg. Szívesen írom le ezerszer is akár. Neked kell tudni, hogy mennyiszer kell leírni. Mióta tgyáson vagyok, azóta például ritkán kell leírnom, így végképp nem zavar.
2014. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én felvenném úgy, ahogy írtad, sztem nem gáz! (-nésen, sztem nyugodtan vedd fel így :))
2014. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
30%
Soha nem venném fel a férjem nevét! Van már nevem és nem kell a másé!
2014. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
37%
"a másé" aki a férjed...
2014. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én se venném fel a más nevét, akár férjem, akár nem, de nem ez volt a kérdés. Sosem értettem, miért nem engedélyezett a "Palotainé Mária" verzió, mert igény az lenne rá, és annyi változat van, hogy ez is elférne közötte. Nem lehet ezt javasolni valahol, hogy kerüljön a törvénybe?
2014. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!