Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti felvennétek a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvennétek a férjetek nevét ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szeretném felvenni a nevét, de se a kötőjeles verzió nem jöhet szóba, se simán csak az ő vezetékneve, mert mindkettő hülyén hangzik a keresztneveimmel.

Viszont 4 szótagú a vezetékneve, ami ugye "né" toldalékkal már 5 szótag, ráadásul két keresztnevem van, és mindkettőt használom. Szóval így már nagyon hosszú lenne a nevem, négy tagból állna, és összesen 13 szótagból.

Szerintetek ez nem gáz így?



#esküvő #vezetéknév #névváltoztatás #esküvői névváltoztatás
2014. márc. 20. 12:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%

Palotai Mária Júlia

Palotai-K. Mária Júlia én ezek közül választanék

2014. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Sajnos a férjem vezetékneve nagyon hülyén hangzik a keresztneveimmel. A kötőjeles verzió alapból sem tetszik, és nem is hangzik jól úgy sem.
2014. márc. 20. 12:48
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

ebben az esetben nem venném fel


8.

2014. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%

Olyat nem lehet, hogy Kocsis P. Mária Júlia?

Ha nem és a férjemet sem zavarja, akkor nem venném fel inkább.

2014. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem venném fel.


Mondom ezt úgy, hogy én felvettem, és már bánom. Egyszerűen borzasztó minden egyes aláírásnál, és egyébként sem érzem magaménak, csak a szokás miatt vettem fel :(

2014. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

köznapokon használhatja így, de amint hivatalos, akkor teljes névvel kell..


én pl kötőjellel vettem fel, de h nem hivatalos akkor P. Kocsis Mária-ként használom(nagyon jól hangzik az enyém)

2014. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
54%
palotai Gézáné? nekem nem tetszik igy ugyan a nevhasznalat de ha te nem odzkodsz a -nétol akkor miert ne jöhetne szóba ez a verzio? és utána még mindenki ugyis maria juluanak fog szolitani és nem gezanenak max hivatalos papirokon nem derül ki egyből a keresztneved
2014. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
26%

amúgy nagyon szép keresztneved van klasszikusan elegáns megis egyszerű. elkepzelni nem tudom mi lehet az a vezetéknév amihez ez ne passzolna. én a palotai maria juliara szavaznek ha lenne beleszolasom.


17es voltam

2014. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem az :) Anyukámnak ilyesmi neve van.

van der Buurenné Szamosi Adrienn (nem ez a neve csak ilyen formájú.

Nekem meg ha férjhezmegyek mittudomén egy kovács krisztiánhoz, akkor Kovácsné van der Buuren Júlia Cintia lennék. Szóval ebből nincs gond.

2014. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha fel akarod venni, vedd fel és hosszú neved lesz, sose értettem ez miért baj, nehogy már az befolyásoljon, hogy mennyi hely van az űrlapokon. Nekem 11 szótagos a nevem úgy, hogy felvettem a férjem vezetéknevét kötőjellel (előtte is hosszú nevem volt), sosem volt gond belőle :)
2014. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!