Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek az én dolgom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az én dolgom fuvart intézni messziről jött rokonoknak?

Figyelt kérdés

Mamám,és keresztapumról lenne szó. 300 km-re lesz tőlük az esküvő. A rokonaim nagy része ilyen messze lakik,hiszen én költöztem el az ország másik felébe.

Azt tudni kell hogy drága mamámmal sose voltunk jóba, sőt senki nincs jóba a családból vele,mert a bőre alatt is pénz van, de mindenen spórol. 2 hónap múlva itt az esküvő, és nekik még mindig eszükbe se jutott, hogy hogy jönnek el.

Keresztapámnak van jogsija, igaz kocsija nincs, de tudna kölcsön kérni ( apósától akármikor ) erre azt mondta, hogy neki nincs kedve ennyit vezetni.

Busz kizárt,mert nem érnének oda időbe,sok helyen át kell szállni, így legalább 1 órát fognak késni.

mamám pedig úgy gondolta hogy busszal jön,mert akkor nyugdíjas jeggyel megússza olcsón az utat.

Mivel sok rokon messziről jön, lesz lehetőség egy nyaralóba szállásra, felajánlottam mamámnak, jöjjenek egy nappal előbb, lefoglaljuk nekik a szobát, és akkor nem az nap kell utazgatni,meg kapkodni. Erre az volt a válasza, hogy neki aztán nincs kedve idegen helyen aludni. hát akkor mit tegyek?

Szó volt arról, hogy fogadnak egy autót, és egy sofőrt, de mamám azt hiszi, hogy valaki levezet 300 km-t annyi pénzért, amennyiért ő eljön busszal, nyugdíjas jeggyel.Ja, és azt is kitalálták,hogy ha esetleg ez a sofőrös megoldás lesz, akkor annak kell kaját biztosítani. Rendeben, ebbe még benne is lennék, de ők úgy gondolták, a rokon közé le fog ülni a sofőr, és úgy fog köztünk enni,mintha rokon lenne?

Én ezen nagyon kiakadtam, de mindenki engem oszt le, hogy hisztizek. Először is azért,mert nem fog elférni, mivel már le van fixálva, hány ülőhely lesz, és nem fog odaférni, a másik,hogy az a sofőr meg lesz fizetve, még én fizessek neki tök drága vacsorát? És ott mulasson velünk?

Ugye ez nem csak nekem fura egy kicsit?



2014. márc. 13. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

A szallast illik biztositani a tavolrol jovo rokonoknak. Az odajutast viszont nem, azt oldjak meg ahogy akarjak. Olyan meg nincs hogy hoznak magukkal meg egy ehes szajat, aki meg van hiva johet aki nem nem.

Van vonat, van busz, oldjak meg, ha nem akkor nem kotelezo eljonni.

2014. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Előre sajnálom a férjed...
2014. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kedves második : Miért is?!

Elsőnek köszönöm a választ.

Én tavaly voltam elég messze esküvőn, rokonoknál, a kutya se kérdezte meg,hogy mivel megyek, vagy hogy,de még azt sem, hogy hol akarok aludni.Mi direkt olyan helyet kerestünk a lagzira, ahol van lehetőség szállásra.

2014. márc. 13. 15:16
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyet értek az elsővel, azzal a kiegészítéssel, hogy ha mégis sofőrrel jönnek, én biztos adnék neki vacsorát (ő nem tehet a nagymama természetéről, de mégiscsak levezetett 300 km-t), de mondjuk a zenekar asztalához ültetném le, nem a vendégek közé.
2014. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

senki nincs jóba a családból vele,mert a bőre alatt is pénz van, de mindenen spórol.


ez nem őt minősíti, hanem titeket :(

2014. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Azért mert olyanon problémázol, hogy az már vicckategória. A zakkant rokonok kapnak egy meghívót, ha problémájuk van, kedvesen megpróbálod megoldani. Ha nem megy, nem jönnek, kész, betudod a csökönyös vén fejüknek, de nem sértődsz meg rájuk. Pont.
2014. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azért írtam ezt a kis beszámolót nagymamám viselkedéséről,mert Én megpróbáltam neki kedveskedni, neki viszont, soha semmi nem tetszett! intézek neki szállást,de persze az sem felel meg.

Renden, arra még én is gondoltam hogy a zenekar asztalához üljön le, viszont mindenki parádézik, hogy azt nem illik.

2014. márc. 13. 15:24
 8/17 A kérdező kommentje:

Az hogy azt írtam, a bőre alatt is pénz van, mégis fukar, okkal írtam. Örüljetek neki,ha a ti nagymamátok nem ilyen!

Elmeséli az unokájának hogy 30.000 ftos nyakláncot vett magának, de mikor nagyon ritkán ő hív fel telefonon,akkor lecsapja 50 másodpercnél, nehogy sokat fizessen.

de nem róla akarok panaszkodni, a kérdés nem erről szól.

2014. márc. 13. 15:26
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Dehogynem, a sofőr is szolgáltató, mint a zenekar, nem vendég. Ők pedig külön asztalnál étkeznek, nem a vendégek asztalánál. Nem is értem, mi nem illik ebben.
2014. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát figyelj, ha én el akarok jutni valahova, akkor azt megoldom mindenképpen. Ha mamádék el akarnak menni, akkor ők is odajutnak valahogy, te megtettél mindent, elsoroltad a lehetőségeket, ha ennek ellenére sem tudják összehozni, akkor nem is akarnak elmenni. 300 km egyáltalán nem olyan sok, nem értem, miért fáj nekik ennyire. Ha valaki ennyire anyagias, és ennyire lesz**ja az esküvőmet, azzal én nem is foglalkoznék. Ha jönnek, jó, ha nem, akkor meg több kaja marad. Pá.
2014. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!