Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti maximum mennyit költenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maximum mennyit költenétek egy esküvői meghívóra? Többi lent.

Figyelt kérdés

Igazából 2 meghívó között vacilálok, de még nem tudom melyik legyen. Árban sajnos eléggé eltérő, az egyik 420 Ft lenne a másik pedig 700 Ft/db. Igaz a 700 Ft-os sokkal elegánsabb, meg szebb is. Igazából a pénz nem lenne gond, csak nem tudom megéri-e ennyit csak a meghívóra áldozni.


Ez a 420 Ft-os:

[link]

[link]


Ez a 700 Ft-os:

[link]

[link]


Amúgy a dekoráció korall színű lesz, szóval az utóbbi korall színű masnival lenni.

Az gáz, ha a meghívó nem harmonizál a dekor színével (pl. az első meghívó esetében)?


Vélemények?

Nektek melyik tetszik?


2014. febr. 17. 16:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az első sem éri meg a 420 forintot sem.. Nem az, hogy nem költenék rá annyit, de EZEKRE annyit?


Nekem ráment egy kis időm, én magam szerkesztettem meg a gépen és csak nyomtatáshoz kerestem profikat. Még élveztem és és a legutolsó pixel is olyan lett, mint akartam. Elég sokat is variáltam vele, mert mindig pihenni tettem, aztán egy-két nap múlva mikor elővettem, akkor láttam azt, amit akkor nem mikor először "kész lett" és változtattam rajta, hogy még jobb legyen.


A vége 105 forint lett darabonként. + az összeshez 150 forintért egy tekercs szalag.


És még a nyomtatásnál is volt, ahol 300 forintért vállalták volna el ugyanazt.


Tudom, hogy mindenkinek más az ízlése, és az én meghívóm nem tetszik mindenkinek, és valószínűleg te sem ilyet szeretnél, csak azért linkelem be, hogy milyen fajta volt, hogy lásd meg lehet bármit csinálni, és hogy mennyire lehúznak vele. Az enyém is ilyen vintage volt, ugyanígy, kétoldalas, mindkét oldal telibe színes-szagos-mintás, csak ugye magyarul csináltam meg, és feltekerve adtuk oda, hozzáillő színű szalaggal átkötve:


[link]


Aki nézegette már az árakat, annak nem kell mondani, hogy ha ezt csináltatom valahol, akkor nem 105 forint darabja.


Persze kifizethettem volna, de egyáltalán nem biztos, hogy tiszta ilyen lesz, mert azért ez elég speciális nem szokványos stílus annyira még, meg én még élveztem is megcsinálni, azt meg utálom, mikor valami olyan sokkal többe kerül, mint amennyit ér.

2014. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, köszönöm. Önmagában jó, meg ötletes a meghívó, csak szerintem nem esküvőre való. Én esküvőre inkább egy elegánsabb meghívót képzelek el. :)
2014. febr. 18. 14:25
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első egyáltalán nem tetszik, olyan "gagyi" hatása van, bocsi. A második nagyon szép, elegáns és letisztult. A 700 Ft-ot viszont soknak gondolom érte.
2014. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyik sem éri meg az árát. Az első olyan Postás hatású, a másodikon tetszik a masni, de a belseje.. még én is jobbat nyomtatok.

Viszont amit a 10-es belinkelt, abban vannak csinik, és ott már az ár is reális.

2014. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 évvel ezelőtt volt az esküvőnk, ha jól rémlik 600 ft volt egy meghívó. Emlékszem kb. 2 perc alatt kiválasztottuk. Elmentünk a meghívós céghez, ki volt rakva egy esküvői asztal dekorációnak és rajta többek között egy meghívó is és rögtön beleszerettem. A papírba, betűformába, színbe, mindenbe. A meghívó színe amúgy harmonizált az esküvő színével, szerintem ez természetes.
2014. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, pont ezt mondtam. Nem a stílusát kell nézni, hanem azt, hogy pl. amit te elsőnek linkeltél, az bonyolultságában, tintafelhasználásban stb. meg sem közelíti, azt, amit én 105-ből hoztam ki. Még megtervezni is sokkal egyszerűbb, sőt semmi bonyolult nincs benne, egy végtelenül egyszerű, semmilyen meghívó, és úgy kérnének érte 420 forintot. Érted?


A 700 forintosban sincs semmi, ami indokolná az árát.

2014. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A mi esküvőnk tavaly ősszel volt, ez volt a meghívónk, ettől a cégtől. Gyönyörű és.pontos, gyors a munkájuk. Mi swarovszkival kértük, úgy volt 550ft darabja. Én nem sokalltam.
2014. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, elnézést, lemaradt a link: [link]
2014. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Dagattt_Jony válasza:
500-800Ft-oz Kb
2014. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!