Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti maximum mennyit költenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maximum mennyit költenétek egy esküvői meghívóra? Többi lent.

Figyelt kérdés

Igazából 2 meghívó között vacilálok, de még nem tudom melyik legyen. Árban sajnos eléggé eltérő, az egyik 420 Ft lenne a másik pedig 700 Ft/db. Igaz a 700 Ft-os sokkal elegánsabb, meg szebb is. Igazából a pénz nem lenne gond, csak nem tudom megéri-e ennyit csak a meghívóra áldozni.


Ez a 420 Ft-os:

[link]

[link]


Ez a 700 Ft-os:

[link]

[link]


Amúgy a dekoráció korall színű lesz, szóval az utóbbi korall színű masnival lenni.

Az gáz, ha a meghívó nem harmonizál a dekor színével (pl. az első meghívó esetében)?


Vélemények?

Nektek melyik tetszik?


2014. febr. 17. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően tetszenek a masnis meghívók, nagyon fel dobják dobni, de itt most jobban tetszik az 1. bár a színe miatt olyan, mintha egy zöldalma lenne a háttérben.
2014. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az elso belulrol jobban tetszik, szemelyesebb a masik nekem kicsit rideg. Viszont a masni tenyleg sokat dob rajta. Nincs az olcsobb kategoriaban olyan ami kivulrol szebb? 700 ft-ot egyebkent en nem koltenek meghivora, akkor se ha van a keret, de te tudod mennyire faj kiadni ra ennyit. Szerintem ez (igy kep alapjan) nem eri meg az arat.
2014. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
1. vagyok. Most néztem meg belülről. Elnézést, lemaradt az előbb. És igaza van a 2. hozzászólónak, sokkal szebb az 1.
2014. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Az első nem tetszik, de nem adnék ki 700 f-ot 1db meghívóra, elvből nem, mert nem hiszem hogy az a 35E számítana senkinek egy 100 fős lagzi esetén (max 50 meghívó kell ekkora létszámnál)


Mivel a 2.-at simán meg lehet csinálni sajátkezüleg, így tennék. nem csak az ára miatt, hanem nekem jobban esett amikor sajátkészítésű meghívóval kedveskedtek, plusz nagyon jó program, ezt onnan tudom, hogy mi együtt csináltuk, imádtuk..



Nekünk harmonizált (ugyanúgy a masni színe stimmelt a többi dekorral)


/kb 6000 ft ra jött ki az 55 meghívó, az eszközökkel együtt, amiket még nem adtam el.../

2014. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Utollso! Tennel fel kepet az sk meghivodrol? Erdekelne :)


Az elso meg megeri a penzt, de a 2. Nem. Viszont a 2. Nekem jobban tetszik.

2014. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
-l
2014. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

A 2-es nem ér meg 700 FT-ot. Olyan semmilyen.

A kettő közül az elsőt választanám.


Azt viszont sose értettem, a meghívónak mi köze van a dekorációhoz? A meghívót nem kell odarakni az asztalra, tehát, mindegy, hogy milyen színű.


Nálunk ezüst színű a meghívó, mert ez tetszett mindkettőnknek, a dekoráció pedig fehér abrosz pezsgőszínű asztalközéppel és szalvétával, színes virágokkal.

2014. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem a 2es sokkal jobban tetszik, természetesen azért, mert közelebb áll az én ízlésemhez. Ha van még időd, nézhetnél még oldalakat, hátha találsz hasonlót kevesebb pénzért. Ha nem, nekem megérne 700 forintot is, ha ez tetszik igazán. Tervezési díjat is számítanak fel? Ez általában lényeges különbség szokott lenni az egyes cégek között.

Úgy gondolom,h a meghívóknak nem feltétlenül a dekoráció színéhez kell passzolniuk, hanem hangulatában kell inkább megfeleljen az egész esküvő stílusának. Pl. egy letisztult, elegáns esküvőhöz nem illik egy kalocsai mintás, tiri-tarka meghívó.

Itt szerintem azért van stílusbeli különbség a 2 meghívó között, ha nem is olyan éles. Az első nekem egy kicsit romantikusabb, a 2. pedig elegánsabb, egyszerűbb.

2014. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy az esküvői meghívó már sejteti az esemény jellegét, sokszor nagy segítség a vendégeknek, hogy hogyan öltözzenek pl. Érdemes lenne szinkronba hozni a meghívót a dekoráció színével. Szerintem ne kapkodd el, nézz körül más helyeken is!Én mindkettőért sokallom az árát.
2014. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt az oldalt, nagyon szép meghívók vannak:

[link]

2014. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!