Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőre fel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőre fel lehet venni egy ilyen ruhát? Mennyiért lehetne megvarratni?

Figyelt kérdés

Mivel nem leszünk sokan, nem szeretnék hagyományos ruhát kölcsönözni. Ezért gondoltam, hogy varratni kéne egyet. Tetszenek Nektek az ilyen jellegű ruhák? Tudnátok segíteni, hogy kb mennyiért varrnák meg? Most csak a fazont kell nézni, mert mindenképpen fehéret szeretnék, lila szalaggal kombinálva, illetve lila cipővel.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2014. febr. 2. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a félpántoson kívül mindegyik nagyon tetszik fazonra. Szerintem jó választás lesz. Szerintem 20-30 ezer forint körül megvarrják neked.
2014. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne lehetne.

Viszont ilyen anyagból fehérben nagyon átlátszó lesz, az alábélelésre nagyon ügyelni kell.

2014. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép ruhák, illenek polgári esküvőre (is). Nekem az 1., 3. 5. tetszik.
2014. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
a félpántoson kivül nekem is mind tetszik, de talán az 1. és az 5. a legjobban. :)
2014. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Maximum 30-40.000-ért megvarrnák.


Nagyon szépek ezek a ruhák. Bár nekem így jobban tetszenek, de fehérben is jók, csak a lilától ráz a hideg.

2014. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

miért ne?

/nekem amúgy "hagyományos" ruhám volt, és csak polgár volt, mert nem vagyunk hívők)


sztem is olyan 30 körül csinálják meg

2014. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az elsőbe beleszerettem :)
2014. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nekem is az első tetszik a legjobban! A lila szalag, az csak az egyik variáció. El tudnám még képzelni esetleg terrakotta, vagy valamilyen szép zöld szalaggal. Vagy bármilyennel. :-)
2014. febr. 2. 15:22
 9/13 anonim ***** válasza:
A terrakotta vagy zöld szerintem jobban hangzik... :) Illetve a színes cipő is nagyon tuti hozzá.
2014. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez még egy nagy esküvőn is szimpibb lenne, mint az abroncsos változatok, ízlések és pofonok ugye... De tényleg figyelj oda, nehogy átlátszó legyen, mer van olyan, hogy nem tűnik annak, de lámpafénynél már nagyon is áttetszik. Szóval jó helyen varrasd!
2014. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!