Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a ruhát kb. mennyiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a ruhát kb. mennyiért lehet megvarratni? Egyébként jól áll?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


abroncs nem kell hozzá, azt kapok ingyen kölcsön

a varrónő ingyen varrja meg, csak anyagköltség érdekelne.


köszi!!!


2011. nov. 8. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jol all a tobbirol nem tudok nyilatkozni! :)
2011. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is szép vagy benne, jól áll. :)

Többiről én sem tudok.

Szép esküvőt, boldog életet nektek!

2011. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyagköltségről fogalmam nincs,de a ruha jól áll.
2011. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép nagyon a ruha, jól is áll. de mért akarod varratni?Szerintem az sosem lesz olyan mint az eredeti!
2011. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert 120E Ft bérelni, és ha varratom szerintem sokkal olcsóbban kijön, plusz el is tudom majd adni
2011. nov. 8. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:
www.araonline.hu ott varratnakl is,és 60 ezerbe megvan,plusz 3000 körül van még vmi díj.nézd meg lehet neked ott megéri.
2011. nov. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A ruha nagyon szép és nagyon jól áll. De ledöbbentem. 120 ezer kibérelni ezt? Én azt hittem, amit annyi bérelni az legalább már kacsalábon forog vagy nem tudom. Igazad van varrasd meg ennél csak olcsóbb lehet. Viszont a varrónőnek kellene tudni, hogy milyen anyag kell és mennyi és honnan!
2011. nov. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!