Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tartotta már valaki szórakozóh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartotta már valaki szórakozóhelyen az esküvőjét?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy visszamondtuk a lagzit, mert rájöttünk, hogy igazából nem engedhetnénk meg magunknak. Sajnálnék kiadni pár órára minimum másfél millió ft-ot. Valaki viccből megjegyezte, hogy miért nem tartjuk valami szórakozóhelyen. Jót nevettem, aztán gondolkoztam. Igazából a társaság 90%-a fiatalokból állna. Kibérelnénk egy helyet, nem lenne terülj-terülj asztalkám, hanem valami laza vacsi lenne, sütik, italok, egy dj és kb ennyi. A buli lenne a lényeg. Hülye ötlet szerintetek? Vagy tartott már valaki ilyen helyen esküvőt?
2014. jan. 30. 19:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
Engem szórakoztatnak az ilyen extrém esküvők.Kedves utolsó,a tiédet el tudnám képzelni egy másik helyszínen is.Szüreti utcabál.A zene,tánc ingyen van,a vendégek a helyi fabódénál eszik a hurka,kolbászt és ha jól helyezkedtek még fotó is készülhet rólatok a helyi lapban :D Hogy múljuk alul önmagunkat lehetne a lakodalom témája.Az azért sokat elárul,hogy lassan az lesz zavarban,aki normális esküvőt akar és nem teszi ki a vendégeit egyetlen szórakozóhely "közönségének" sem. :)
2014. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%

Mielőtt tovább folytatjuk a teljesen felesleges vitát arról, hogy az alma vagy a narancs a sz.rabb gyümölcs (pedig mindkettő finom és mindkettő egészséges), vissza az eredeti kérdéshez :)

Szóval, kedves kérdező, igen, lehet, volt már ilyen a világtörténelemben, sőt még lesz is. Ha...

1. te és a vőlegényed megegyeztek ebben és ugyanazt akarjátok

2. ha tudod, hogy mit szeretnél és milyen igényeid vannak (mi eleve kizártnak tartottunk mindent, ami lakodalmas; nem vagyunk a parkett ördögei, tehát nem terveztünk táncot, inkább beszélgetést - igen, volt táncparkett, igen, közös a többi vendéggel, nem, nem vette igénybe senki tőlünk, mert jobban éreztük magunkat így, nem, nem zavart minket a többi vendég. Voltam már olyan esküvőn, ahol 5 fős élő zenekar volt, akik egész este egy üres teremnek meg pár lufinak zenéltek, mert mindenki inkább dumált egy másik teremben)

3. ha a társaság nagyjából egykorú és egyforma az ízlése (mint írtam, bár ez elkerülte a figyelmet, nálunk csak barátok voltak, rokonok nem, nem volt 25 évnél fiatalabb és 45 évnél idősebb), és ne legyenek túl sokan

4. ha előre tisztázzátok a meghívottakkal, hogy mire készüljenek (mi beleírtuk a meghívóba, hogy laza, könnyed, farmeres-tornacipős bulira készüljenek, ahol nem lesz sem vőfély, sem menyasszonytánc, sem "vicces" játékok. megírtuk azt is, hogy lesz harapnivaló, de vacsora nem. és azt is, hogy semmilyen nászajándékot nem kérünk, csak legyünk együtt és ünnepeljünk)

5. ha rugalmasak és nyitottak vagytok, mert ez nemcsak a szervezés idején elengedhetetlen, hanem, mint látjuk, utána is :D


Ja, és ne a pénz döntsön! Ne azért (vagy csak azért) tartsátok ilyen helyen, mert költséghatékony, hanem azért, mert ezt tartjátok jó ötletnek.


Sok boldogságot nektek, és tényleg arra koncentráljatok, ami nektek jó. Inkább legyen laza, kötetlen és vicces, amilyenek TI vagytok, mint végigszorongjatok egy napot olyan környezetben, amiben nem érzitek jól magatokat - nálunk ez volt a döntő.

Így is, úgy is lesznek olyanok, akiknek nem fog tetszeni...

2014. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%

Tényleg,elfelejtettem jó tanácsot adni a kérdezőnek.Ha te is olyan esküvőt szeretnél,aminek nincs esküvő jellege,akkor csináld így,ahogy az alábbi ábra mutatja:

- farmer és laza ruha

- táncolás elfelejtve,annál több pia

- gubbasztás egy külön teremben

- rokonok kihagyása

mindezt 150 ezerből.

Annyira,de annyira jól hangzik,hogy szerintem kihagyhatatlan! Ugyan a szüreti báloson is jót mosolyogtam,de ugye az nem elég modern,ez így sokkal jobb :)))

2014. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Ja,azt kifelejtettem,hogy mindezt diszkóban érdemes megszervezni,hogy tánc híján minek,ez másik kérdés.:)
2014. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

Azt is kihagytad,hogy vacsi sincs.

Ha jól belegondolok,azért ez így elég szomorú,semmi esküvő hangulata nincs és még pénzbe is kerül.Nem vágynék egy ilyenre.A szüreti bulival hülyéskedtem,de nem gondoltam,hogy ennyire vészes az igazság.Bele se merek gondolni,hogy a szertartás hol és mikor volt,amitől egyáltalán ráhúzhatnánk,hogy esküvőre lettek hívva a vendégek.

2014. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

mindenkinek más az igénye. van, akinek ez tetszik, van, akinek az. van, akinek a falusi lagzi, van, akinek a hiperelegáns, van, akinek a laza farmeros

nem értem, hogy miért kell leszólni azt, aki nem a hagyományosat választja

2014. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon helyfüggő. Elmesélem egy régi emlékemet.


Kb. 10 éve, szülővárosomban gyakran jártam egy szórakozóhelyre. Akkor voltam 17-18 éves. Kocsmajellegű hely volt, de nem teljesen, mert volt tánctér is, még táncoslány is. Egyszer egy szombat este azt láttuk, hogy bekeveredett egy menyasszony hatalmas abroncsos szoknyában a szórakozóhelyre. Ősz vagy tél volt, és mivel az utcáról jött be a menyasszony, volt rajta egy téli dzseki (szürke, ilyen pufidzseki vagy minek hívják). Hát elég kiábrándítónak találtam 17 éves fejjel. (Amúgy lehet, hogy a szomszédos szállodából jöttek át poénból.) A menyasszony rá is gyújtott időnként, na, az csak tetézte.


DE! Ezt nem abszolút igazságként mondom, ez inkább csak egy benyomás, élmény volt. Szerintem egyébként ha így is döntötök, jobb kibérelni, az olyan fura, hogy vannak ott mások is.


Sok boldogságot!

2014. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!